בסוף החודש שעבר, אלן דג'נרס הפכה לאחד השמות הכי מדוברים בטוויטר ולא מהסיבות הנכונות. קומיקאי בשם קווין טי. פורטר יזם שרשור בו גולשים רבים, בהם עובדים לשעבר בתכנית של דג'נרס, חשפו סיפורי זוועות אודות המפגשים איתה. עכשיו מי שמוצאת את עצמה במצב דומה היא החברה הטובה והמנחה העוד-יותר-מיתולוגית אופרה ווינפרי, רק שהפעם הסיפורים כולם כבר תועדו בצורה כזו או אחרת ומרוכזים כעת מחדש.

קשה לדעת מה בדיוק גרם לעליית הגל של הזעם האינטרנטי כלפי המנחה, אבל הוא ככל הנראה התחיל בציוץ אשר הציף מחדש ראיון של ווינפרי משנת 1996 עם הכדורסלן דניס רודמן. רודמן, שמופיע בימים אלה בסדרה "הריקוד האחרון" אודות חייו של מייקל ג'ורדן, סיפר בראיון כי היה "מפוחד מאוד להיות ליד בנים" כאשר נשאל על ידי ווינפרי אודות נטייתו המינית. בשלב מסוים בראיון ווינפרי שאלה את רודמן ישירות האם הוא מגדיר את עצמו כגיי, והוא בתגובה ענה לה כי התשובה לכך היא שלילית. 

בהמשך, ווינפרי גם שאלה את רודמן האם הוא ביסקסואל, עימתה אותו עם התבטאות עבר שלו בנושא ווידאה איתו פעם נוספת אם הוא אכן איננו גיי. "הסרטונים הישנים האלה של אופרה גורמים לי להבין כמה בעייתית היא הייתה ואיך היא הצליחה להגיע לכזו רמה של הצלחה", כתב אחד הגולשים בתגובה לסרטון. גולשים נוספים תקפו את הבחירה של ווינפרי לדחוק את רודמן לפינה באותו נושא ואת ההחלטה שלה לאלץ אותו לדבר באופן פומבי אודות המיניות שלו.

הראיון של ווינפרי עם רודמן, כך מתברר, הוא ממש לא היחיד בו המנחה עימתה את אורחיה עם שאלות אישיות במיוחד. קטע וידאו נוסף שצף בהמשך כולל ראיון של ווינפרי עם האחיות אולסן, כאשר הן היו בנות 18 בלבד. במהלך השיחה, התאומות התייחסו לשמועות שרצו באותה תקופה בנוגע להרגלי האכילה שלהן ו-ווינפרי בתגובה, ולתדהמתן של המרואיינות, שאלה אותן מהי מידת הבגדים שהן לובשות. "מה שאנחנו לא הולכים לעשות", כתב אחד הגולשים, "הוא לדון בכמה אופרה בעייתית מבלי להעלות את הסרטון הזה. הן היו בנות 18 באותו זמן".

בסרטון אחר שהועלה, מוצגת הזמרת טוני ברקסטון כשהיא מספרת שווינפרי הייתה "כזו פאקינג רעה" אליה כאשר התארחה בתכנית שלה. "אני לא יכולתי להאמין לזה", ברקסטון מספרת, "כי אני אהבתי אותה כל כך. אני הערכתי אותה והערצתי אותה והיא פשוט נזפה בי". אותן נזיפות, כפי שאפשר לראות בסרטון, נגעו להרגלי הקניות של ברקסטון והפריטים היקרים אותם הייתה נוהגת לרכוש. כך, למשל, ווינפרי מוצגת כשהיא אומרת לברקסטון ש"בכלל לא ידעתי שגוצ'י מייצרים כלי כסף", בעוד ברקסטון מספרת כי "היא גרמה לי להרגיש כל כך קטנה, הרגע הזה שינה לי את הקריירה. הוא גרם לאנשים לזלזל בי". 

מוטיב חוזר נוסף בציוץ נגד ווינפרי הוא הקשר הקרוב שניהלה עם המפיק לשעבר והאנס המורשע הארווי וינשטיין, וגולשים רבים העלו תמונות של השניים כאשר הם נראים קרובים ומיודדים. ווינפרי עצמה התייחסה בעבר ליחסים הטובים שניהלה עם וינשטיין, והסבירה כי היא לא ידעה דבר אודות אותה התנהגות - אבל כן ידעה שהוא מוגדר כ"בריון". אחד הגולשים בשרשור כתב, לצד אחת מאותן תמונות, כי "זו תזכורת לכך שהיא התעלמה מההתנהגות החולה שלו במשך שנים. האישה הזו היא נוכלת".