קצת יותר משנה מאז סיום "המפץ הגדול" ולכוכבת הסדרה, קיילי קווקו (פני), כבר יש פרויקט חדש לקדם: "הדיילת" (The Flight Attendant) סדרת מתח קומית-דרמטית המבוססת על ספרו של כריס בוג'אליאן, שעלתה בשירות הסטרימינג האמריקאי HBO מקס. כחלק מאותו מסע יחסי ציבור, קווקו צריכה להביא איתה כמה סיפורים מעניינים מחייה לתכניות האירוח והראיונות השונים - ומתברר שיש לה לא מעט חומר לעבוד איתו.

במהלך שיחה עם מגזין USA Today, קווקו הודתה כי היא אמנם המשיכה הלאה בחייה מהתפקיד ההוא של פני - אך יש עדיין כמה אנשים שמסרבים לעשות זאת, כשהתוצאה לפעמים לא נעימה בכלל. כך, כאשר קווקו נאלצה להתמודד בזמן טיסה עם דיילת שהזכירה לה את אחת הבדיחות הזכורות ביותר מהסדרה, הדפיקות התכופות של שלדון על דלתה של פני בעודו קורא "פני, פני, פני", החוויה הסתכמה בעיקר בבהלה מצדה, מאחר שהיא הייתה מרוכזת בסרט בו צפתה.

"הייתי במושב שלי", סיפרה קווקו, שבעצמה מגלמת דיילת בסדרה החדשה, "הייתי ממש מרותקת לסרט ופתאום - אני יודעת שהדיילת חשבה שזה יהיה מאוד מצחיק ושבדיעבד, אולי היא מתחרטת על זה עכשיו - היא הגיעה והתחילה להגיד 'פני, פני' ו'לדפוק' עליי". ולמה שדיילת בכלל תיגע בנוסעת שלא שמה לב אליה? שאלה מעולה. "זה היה מבעית", הסבירה קווקו, "אני יכולתי לראות את המבט שלה, היא אמרה 'אני כל כך מתנצלת'. ואני כזה 'זה בסדר, אבל למה את נוקשת עליי?'. זה לא נקלט. והיא כל כך הצטערה ואמרתי לה שאני בסדר". 

ההיתקלות עם הדיילת אולי הייתה מבהילה, אבל נראה שקווקו כבר חוותה מספיק תקריות מלחיצות מאז. לפני כחודש השחקנית נזכרה במסיבה אליה יצאה עם שאר חברי הקאסט של "הדיילת" במקביל לצילומים ברומא - וכיצד הבינה לפתע שהשיער שלה עולה באש. "פתאום, אני רואה את העיניים של חברה שלי גדלות ואני מריחה עשן", הסבירה, "אני מסתכלת מסביב ואני אומרת, 'את מריחה את זה?' ואז אני רואה את התנועה שלה, שזו אני". ולמקרה שהעניינים לא היו מסובכים מספיק גם ככה, השחקנית גם הודתה כי בהתחלה חשבה שאחד מבאי המועדון מנסה לתקוף אותה, בעודו קורא בשמה - רק שבפועל כוונתו של האיש הייתה חיובית, והוא רצה לצעוק כי מדובר באש, שבאיטלקית נקראת "Fuoco", בדומה לקווקו.