אחת התעלומות הכי גדולות באחת שיודעת, מלבד השאלה למה לעזאזל ראש עיריית ניו יורק דאז מייקל בלומברג הסכים להתארח בה, סבבה סביב זהותה של גוסיפ גירל. כל המעריצים שאלו את עצמם מיהי אותה נערה רכלנית אשר כותבת ומקריינת לצופים את בלוג הרכילות המקומי שעוסק במתבגרים של האפר איסד סייד בניו יורק. לאורך שש עונות שמרה הסדרה את זהותה של הנערה הרכלנית בסוד, אבל מי שצפה בה ודאי זוכר את התגלית המבאסת והלא הגיונית בפרק האחרון, בו נחשף כי מדובר בדן האמפרי. בסדרה החדשה, לפחות, זה לא יקרה.

יוצרי אחת שיודעת, ג'וש שוורץ וסטפני סאבאג', התראיינו לאחרונה וסיפרו על החידוש לסדרה שהם מפתחים עבור שירות הסטרימינג של האחים וורנר, שייקרא HBO Max. במסגרת הראיון גילו היוצרים פרטים קריטיים, דבר ראשון, הסדרה החדשה לא תהיה ריבוט אלא סוג של המשך לסדרה המקורית, כאשר העלילה תתרחש באותו עולם אך תכיל דמויות חדשות לחלוטין.

למעשה, טענו השניים, כל השחקנים המקוריים של הסדרה, דוגמת בלייק לייבלי, לייטון מיסטר ופן בדג'לי, קיבלו הודעה כי הפרויקט יוצא לדרך ואף הוזמנו רשמית להתארח בו. "הם גילמו את הדמויות הללו במשך שש שנים וזה הרגיש כאילו הם בסדר עם זה", אמר שוורץ. "רצינו לכבד את זה ולא להיות תלויים בהם, אבל כמובן שמתי שהם רק ירצו, זה יהיה נהדר לראות אותם שוב".

אבל הפרט החשוב ביותר שחלקו היוצרים הוא שהסדרה לא תכיל את התעלומה סביב זהותה של גוסיפ גירל, משום שלא ממש תהיה אחת כזו. "זה לא הרגיש לנו הגיוני שקבוצה של מבוגרים תהיה תחת שליטתה של נערה רכלנית אחת, ויש דווקא משהו מעניין ברעיון שכולנו גוסיפ גירל עכשיו, בדרכנו שלנו, כולנו מספקים רכילות דרך הרשתות החברתיות והחברות שמרגלות אחרינו, כך שזה מרגיש כמו זמן נכון לספר את הסיפור הזה דרך דור חדש של נערים ונערות באפר איסט סייד", אמר שוורץ. כמו כן, ציינו השניים כי הדמויות החדשות בשכונה לא ממש יהיו הילדים של הדמויות הקיימות, משום שהם לא עד כדי כך מבוגרים.