רק בשבוע שעבר, נטע חוטר נזכרה כאן בהפוך - הקומדיה הסהרורית שחזתה את תופעת ההיפסטרים, והיום מגיעות החדשות שהפוך רלוונטית מתמיד, ותחזור למסך. טוב, לא בדיוק.

הפוך לא חוזרת, אבל סדרת הדרמה החדשה של כאן 11, הדבר הגדול הבא, תאחד שוב בין יוצרי הפוך, שמואל חיימוביץ' והמפיק יונתן ארוך, לבין כוכבות הסדרה עינת ויצמן ואורנה פיטוסי. הסדרה תתחיל להצטלם במהלך חודש אפריל, וצפויה לעלות לשידור כבר במהלך 2019. ויצמן ופיטוסי מגלמות בסדרה את החברות הוותיקות יהודית ואתי, שיתמודדו עם גילוי חדש שישנה את חייהן.

אחרי שיהודית מאובחנת כחולה בסרטן, אתי מתחילה להבין שהשעון של שתיהן מתקתק. היא מחליטה שעליה לעשות משהו כדי להציל את חיי חברתה, ועל הדרך גם לשנות את חייה שלה - בלי להתחשב בבושות, המבוכות וההשלכות של מעשיה. מדובר בדרמה, אבל בכאן 11 מבטיחים שלצד הרגש היא גם תהיה מלאה בהומור.

פיקנטריה לאוהבי צירופי המקרים: גם לדמות שפיטוסי גילמה בהפוך קראו אתי, אם כי כאן מדובר, ככל הנראה, בדמות חדשה לחלוטין, והדבר הגדול הבא אינה מתוכננת להיות ריבוּט או המשך לאותה סדרה מהניינטיז. כרגע לא ידועים פרטים נוספים על עלילת הסדרה או על ליהוקים נוספים, אבל כל אלה בוודאי יתבררו כשהסדרה תתחיל את צילומיה בחודש הבא.