מאז ש"חברים" הפכה לאחת הסדרות הנצפות ביותר בנטפליקס, ולאחד מהנכסים החשובים ביותר של פלטפורמת הסטרימינג המצליחה, נולד סוג חדש של כתבות בעולם. זו כבר מסורת: צופים ותיקים וחדשים נחשפים שוב (ושוב) לסדרה, ומזהים בה עוד ועוד טעויות בהמשכיותפדיחות של צוות ההפקה או סתם אביזרים משונים שמופיעים בתפאורה למרות שמקומם הנכון ביותר הוא בגיהנום. כן, אנחנו מדברים עליך, מסכה שטנית עם עיניים אדומות בוהקות. 

הקורבן הפעם מצער במיוחד, כיוון שמדובר בתינוק. ליתר דיוק בן גלר, בנו של רוס שגדל בהורות משותפת אצל אביו ואצל אמו ובת זוגה. בפרק חתונתן של קרול (היא-היא האקסית של רוס) וסוזן, שנקרא "הפרק עם החתונה הגאה", הצופים האובססיביים הבחינו בפרט משונה בסצנת הפתיחה, בה קרול מגיעה לאסוף את בן מדירתו של רוס.  קרול מחזיקה את בן במנשא, ובו הוא נראה כפי שרובנו זכרנו אותו - תינוק עם שיער בלונדיני שגולם על ידי התאומים צ'רלס תומס וג'ון כריסטופר אלן עד העונה השישית של הסדרה. ואז מגיע הטוויסט: במהלך השיחה, נראה בכמה שוטים תינוק בעל שיער כהה בהרבה.

מדובר בטעות שקשה להתעלם ממנה, בעיקר בהתחשב בעובדה שבן גדל להיות ילד בלונדיני בהמשך הסדרה. אין הסבר לטעות הזו ולזהות התינוק הברונטי, והסברה הרווחת בקרב המעריצים שזיהו את התקלה היא שמדובר בתינוק אחר שהוצב במנשא בשביל לאפשר לצלמים ולשחקנים לעשות חזרה או לצלם את הסצנה מזווית נוספת, וככל הנראה העורכים השתמשו בחלק מחומרי הגלם הללו בלי להבחין בטעות. התאומים אלן גילמו לסירוגין את בן, עד שהוחלפו בתאומים חדשים ומנוסים יותר במשחק - דילן וקול ספראוס (שהמשיכו אחר כך לתפקידים ראשיים ב"זאק וקודי". קול ספראוס משחק גם היום ב"ריברדייל") - החל מהעונה השישית ועד סיום הסדרה.

סיבה אפשרית לריבוי הטעויות ב"חברים" שנחשפו בשנים האחרונות הוא השינוי ביחס המסך של הסדרה. "חברים" צולמה ונערכה לשידור ביחס מסך 3:4, שהיה נפוץ מאוד בסדרות טלוויזיה אמריקאיות עד עשרים השנים האחרונות. בהתאם, סצנות שצולמו ביחס המסך הזה הכילו לפעמים חלקים מהסט הפיזי עצמו, ואלה "נחתכו" לפני השידור. 

הקדמה הטכנולוגית מאז הרחיבה את מסכי הטלוויזיה הביתיים, ואפשרה לצוות הפקה לצלם עוד ועוד סדרות ביחס מסך קולנועי (16:9), מה שהוביל גם לשינוי שיטת השידור ברוב הערוצים ואפיקי הסטרימינג, כולל נטפליקס. כתוצאה מכך, אזורים שלמים שלא היו אמורים להופיע בפני הצופים נחשפים כעת במלוא תפארתם ומזכירים לנו כמה זמן עבר מאז ש"חברים" שודרה לראשונה.