ג'ייד רופר טולברט השתתפה בעונה ה-19 של הרווק האמריקאית, והודחה בשבוע השמיני. היא לא ויתרה (על התהילה ועל הסיכוי לאהבה גם יחד) וחזרה להתמודד בעונה השנייה של סדרת הבת הרווק בגן עדן, שמפגישה רווקים ורווקות מעונות קודמות של הרווק באתר נופש יוקרתי, מחלקת אותם לזוגות ומכריחה אותם להתחרות על אהבת הקהל, כשהמתמודד או המתמודדת של מצליחים למצוא בן או בת זוג - מודחים. את הריאליטי הזה סיימה טולברט במקום השני, וזכתה בסופה גם להצעת נישואים מטאנר טולברט, בוגר העונה ה-11 של הרווקה.

נשמע כמו בלאגן? אולי, אבל מה שחשוב פה להבנת סיפור הרקע הוא ששני מתמודדים מעונות שונות של אותה התוכנית מצאו אהבה במקום חסר תקווה: תוכנית ריאליטי נוספת. ג'ייד וטאנר נישאו ב-2016, הפכו להורים לבת אמרסון "אמי" אייברי ב-2017, ומוקדם יותר השנה סיפרו לעוקביהם באינסטגרם שהם מצפים לתינוק שני. ההריון תועד בשלל תמונות ופעילויות בחשבונות של השניים ברשתות החברתיות, אולם סופו - הטוב, אל תדאגו - קרה בצורה לא צפויה.

"ילדתי בטעות בבית אתמול בלילה, בחדר הארונות שלנו", כתבה הלילה טולברט בפוסט אינסטגרם, שליווה תמונה בה היא נראית מחזיקה תינוק שעה שהיא מוקפת באנשי חילוץ והצלה, "אני עדיין מעבדת את ההלם של כל זה, וזה ממש לא מה שתכננתי, אבל אני כל כך אסירת תודה לכל מי שעזר להביא לעולם את בננו בבטחה". בתמונות שפרסם טאנר בחשבון האינסטגרם שלו זכו העוקבים גם להצצה גרפית, אך לא גרפית מדי, לתהליך הלידה, וג'ייד נראית בהם רגעים ספורים אחרי הלידה באותו חדר ארונות, מגבות לבנות ונקיות להפתיע לרגליה.

ג'ייד רופר טולברט
תודה לאמא ולכבאים | צילום: אינסטגרם - jadelizroper

"אחלוק את סיפור הלידה שלי בקרוב", הוסיפה טולברט, "אבל בקיצור, ירדו לי המים ו-75 דקות לאחר מכן ילדתי תינוק בריא כשאני נאחזת בספסל שבארון שלנו. זה היה אחד הרגעים המפחידים בחיי כי הרגשתי לגמרי חסרת שליטה, אבל טאנר, אמא של טאנר, אמא שלי והכבאים עזרו לי להמשיך בזמן שהרגשתי שהעולם מתמוטט עלי ועל התינוק שלי". בני הזוג לא מסרו עדיין את שמו של התינוק, אך עדכנו שהספיקו להגיע מאז לבית חולים וגם לעשות את המהלך על שם נעמה קסרי ולפתוח חשבון אינסטגרם לתינוק החדש. אתם יודעים, כי מישהו צריך להמשיך את שושלת הסושיאל המפוארת הזו. "התכוונתי תחילה לחלוק תמונות מתוקות ואינסטגרמיות , אבל זה הרגיש לי נכון יותר", כתבה טולברט בפוסט הלידה, "מלאת תודה למערכת התמיכה שהיתה לנו, ולילד היפהפה הזה שאני יכולה להחזיק בידיי".