"ג'סיקה ג'ונס", אחת מסדרות הדגל שיצרו אולפני מארוול בשיתוף פעולה עם נטפליקס, עברה אל המתחרים – שירות הסטרימינג דיסני+. בביתה החדש החליטו לשנות את שם הסדרה, והוסיפו לה הקדמה: כעת, במקום "ג'סיקה ג'ונס", הסדרה נקראת "A.K.A Jessica Jones", או בתרגום חופשי: מי שידועה גם בשם ג'סיקה ג'ונס. ואף על פי שזה נראה כמו שינוי קוסמטי קטן, להחלטה יכולה להיות חשיבות בהכרעות עתידיות של השירות, והיא אף מרמזת על חזרתה של "ג'סיקה ג'ונס" למסך.

שינוי השם לא נראה לעין בחיפוש רגיל בקטלוג התכנים של השירות; העובדה מתגלה לאחר שמתחילים לצפות בסדרה, ומגלים שלכותרת הפתיחה נוספה ההקדמה A.K.A. במקרה או שלא במקרה, "AKA ג'סיקה ג'ונס" הוא גם השם המקורי איתו הסדרה תוכננה להיות משווקת במקור. החלפת הכתובית היא כנראה צעד קטן בתוכנית של דיסני לאתחל את כל מותג "השומרים" – המותג שמאגד את סדרות גיבורי העל של מארוול שהופקו בשילוב עם אולפני ABC והופצו בנטפליקס, וכולל את "דרדוויל", "המעניש", "איירון פיסט", "לוק קייג'" וכמובן "ג'סיקה ג'ונס", לצד סדרות נוספות – הכוונה, ככל הנראה, היא לברוא מחדש את הדמויות כחלק אינטגרלי מתוך היקום הקולנועי והטלוויזיוני של מארוול.

התהליך החל עם הופעתן של שתי דמויות מ"דרדוויל" בתוך היקום הקולנועי והטלוויזיוני: צ'רלי קוקס, שמגלם את דרדוויל, הופיע לסצנה קצרה ב"ספיידרמן: אין דרך הביתה" שיצא לאולמות הקולנוע בדצמבר האחרון, ווינסנט ד'אונופריו, שמגלם ב"דרדוויל" את דמותו של קינגפין, הפך להיות הנבל גם ב"הוקאיי" ששודרה בדיסני+. לאחר ההופעות הללו, הוכרז כי יקום "השומרים" עבר מנטפליקס לשירות הסטרימינג דיסני+ - החלטה שהכניסה אותו תחת המטרייה הבלעדית של תאגיד דיסני. לפני כחודשיים, הודיעו אולפני מארוול כי הם עובדים על ריבוט ל"דרדוויל" בדיסני+. יכול להיות ששינוי השם של "ג'סיקה ג'ונס" הוא רמז ראשון לכך שגם הסדרה האהובה בכיכובה של קריסטן ריטר תזכה לחידוש ממש בקרוב. 

רק לאחרונה ריטר פרסמה באינסטגרם תמונה בה היא מופיעה עם הקולגה מייק קולטר, השחקן שמגלם את דמותו של לוק קייג', שגם מופיע ב-8 פרקים של "ג'סיקה ג'ונס". התמונות הובילו לחרושת שמועות ברשת על חזרתה של ג'ונס למסך, שמועות שמקבלות רוח גבית משינוי השם של המותג. "מארוול בוודאות מחזירה את 'ג'סיקה ג'ונס'", כתב גולש אחד בטוויטר. "דמיינו שהם עשו את כל זה כדי שהם יוכלו לקרוא לסדרה שלהם על ג'סיקה ג'ונס... טוב, 'ג'סיקה ג'ונס'", סיכם מעריץ נוסף.