האם אי פעם תיוולד כוכבת טלוויזיה מעניינת יותר מטורי ספלינג? שאלה רטורית, אין צורך לענות והתשובה היא כנראה שלא. ספלינג, שבימים אלה נערכת לבכורת בוורלי הילס 90210, הגרסה החדשה והמחודשת לדרמת הנעורים האייקונית מהניינטיז, נאלצה להגיש את חוזה ההעסקה שלה בסדרה לבית המשפט. הסיבה: ספלינג ובן זוגה, דין מקדרמוט, נתבעו לפני שלוש שנים על אי תשלום חובות של כ-200,000 דולרים לבנק בגין הלוואה שלקח מקדרמוט.

ב-2012 לקחו מקדרמוט וספלינג הלוואה בסך 400,00 דולרים מהסיטי נשיונל בנק. הם שילמו חלק ממנה בחזרה, אך לא את כולה, כיוון שב-2016 הבנק תבע אותם על חוב של 185,714 דולרים, להם התווספו גם ריביות וקנסות. הזוג והבנק מעולם לא הגיעו לפשרה, והמקרה התגלגל ונמתח על פני דיונים שונים לאורך שנים. בתוספת הקנסות שצברו מאז 2016, עומד סכום החוב של ספלינג על 219,000 אלף דולרים. על פי השמועות, הבנק דרש מספלינג להציג את החוזה שחתמה עליו מול רשת פוקס (שתשיק את הגרסה החדשה לבוורלי בשבוע הבא) כדי להוכיח שלספלינג יש את ההכנסה הנדרשת כדי לכסות את חובה. במסמכים שהוגשו לבית המשפט (והודלפו לאתר הרכילות The Blast) טען הבנק שהוא מבין כי פרסום הפרטים החסויים יכול לפגוע ספלינג, בעיקר אם ייחשף שהיא מרוויחה סכומים שונים מאלה של חבריה לקאסט בוורלי הילס, ושלמרבה האירוניה, הדבר יכול לפגוע ביכולות ההשתכרות העתידיות שלה.

זו לא ההסתבכות הכלכלית היחידה של כוכבת הטלוויזיה. בתחילת השנה נתבעו ספלינג ומקדרמוט בסכום של 88,000 דולרים על ידי חברת האשראי אמריקן אקספרס - גם במקרה הזה כנגד חוב שלא שולם, הפעם מ-2015. ספלינג שילמה חלקים קטנים מחובה לחברת האשראי, ואחת מההמחאות שרשמה לאמריקן אקספרס (בסכום של 1,070 דולרים למי שתהה, יברך האל את השקיפות שבבתי המשפט בארצות הברית ואת רשת הצהובונים היעילה שלה, שדיווחה על כל שלב ושלב בתסבוכת הכספית) - חזרה. כל אלה מגיעים על רקע הסכסוך הכלכלי של ספלינג עם משפחתה. כזכור, אביה של טורי הוא מפיק הטלוויזיה המצליח ארון ספלינג, שהפיק את בוורלי הילס 90210 המקורית וחתום גם על להיטי טלוויזיה נוספים כמו מכושפות, שושלת ומלרוז פלייס. הונו של ספלינג הוערך בקרוב לחצי מיליארד דולרים אחרי מותו ב-2006, אולם טורי ואחיה רנדי, שמצויים שניהם במערכות יחסים מתוחות למדי עם אמם, קיבלו בירושה 800,000 דולרים בלבד.

בבוורלי הילס 90210 החדשה, תגלם ספלינג גרסה שלה עצמה - שחקנית שמנסה, יחד עם חבריה לקאסט, להוציא לפועל תוכנית קאמבק וסדרת המשך (בדיונית) לסדרה שפרסמה אותם. יצטרפו אליה כמעט כל כוכבי בוורלי המקורית: ג'ייסון פריסטלי (ברנדון), ג'ני גארת' (קלי), בריאן אוסטין גרין (דיוויד), גבריאל קרטריס (אנדראה), איאן זירינג (סטיב) ואפילו שאנן דוהרטי, שתשוב בערך לנעליה של ברנדה וולש, אחרי שעזבה את ההפקה המקורית בטריקת דלת.

בוורלי הילס 90210 תשודר ב-yes דרמה מה-1.8