אחד מהדברים שגרמו לכולם לדבר על סדרת הדרמה המצליחה "את" (You) של נטפליקס, הוא איך שהסדרה הצליחה לגרום לצופים שלה להזדהות ולעודד סטוקר פסיכופת עם נטיות רצחניות. הסדרה התפרסמה בזכות הקריינות הקריפית והסוחפת של פן בדג'לי ("אחת שיודעת"), שחושפת את נבכי נפשו של אותו ג'ו גולדברג - מוכר בחנות ספרים שמצליח איכשהו גם לשכור דירות בערים הכי יקרות בארצות הברית, וגם לטפח תחביב של מעקב אחרי נשים ופלישה לחייהן.

אבל קשה שלא לחשוב בזמן הצפייה בסדרה: איך הסביבה חווה את ג'ו ברגעים האלו שהוא "נעלם" אל תוך המחשבות של עצמו ומקריין לנו? זאת אומרת, עבור הצופים אלה רגעים שיש בהם תוכן, ואנחנו מבינים בהם את המניעים של ג'ו, אבל למי שלא חשוף למחשבות שלו זה, אה... ממש מוזר. איזה מזל שנטפליקס החליטו להרים את הכפפה ולהכין סרטון שבודק בדיוק את זה - סרטון היסטרי שפשוט "משתיק" את כל מחשבותיו של ג'ו בסצנות מהסדרה. התוצאה: סצנות קריפיות שבהן ג'ו בוהה בסובבים אותו לאורך שניות ארוכות בלי להוציא מילה מהפה. לא חשבנו שאי פעם נגיד את זה, אבל הם הצליחו להפוך את הסדרה הקריפית הזאת - לאפילו יותר קריפית.

 

העונה השנייה של "את" עלתה לשידור בנטפליקס לפני שלושה שבועות, והעבירה את ג'ו מניו יורק לאל. איי., יצרה לו זהות חדשה (וויל בטלהיים. אל חשש, הוא עדיין מוכר ספרים) והציגה בפניו מושא אהבה חדש בשם לאב. אתם יודעים, כי אין שום סאבטקסט בעולם. העונה הזו הגיעה אחרי שנטפליקס הפיצה בשווקים הבינלאומיים את העונה הראשונה של "את", ששודרה במקור ברשת לייף-טיים האמריקאית.

נטפליקס זיהתה שהסדרה נהנית מכמות גבוהה של צופים, וכן נוכחות מרשימה ברשתות החברתיות, ורכשה את זכויות ההפקה לעונה החדשה של הסדרה. ביום שלישי האחרון הכריזה נטפליקס על חידוש הסדרה לעונה שלישית, שתגיע כנראה לקראת סוף 2020 ותהיה, אלא מה, קריפית וממכרת כמו שתי העונות שקדמו לה.