בתוכנית "פאולה וליאון" הבוקר (א'), היה רגע אחד שבו פאולה רוזנברג הרגישה צורך לסטות מנושא השיחה ולהגיב בלייב להערות שנכתבו בעמוד הפייסבוק של התוכנית. "יש כבר כמה נשים בפייסבוק שכותבות לי 'למה את עם גופייה? זה לא מכבד'", סיפרה רוזנברג בשידור חי, והוסיפה: "אותי זה מכבד, נשמות. תסתכלו בטלוויזיה - נשים מאוד דקות ומאוד רזות לובשות גופיות - גם לי מותר. ואם לא סבבה לכם - אל תסתכלו". בהמשך השידור היא הציגה לראווה את האוברול שלבשה, והוסיפה, בפנייה לליאון: "אתה יודע מה שינוי התודעה? שאחת כותבת 'את לא צריכה להיות עם גופייה', ואני לא צריכה לענות לה. יש כבר אחרות שעונות לה". 

נושא דימוי הגוף החיובי, כזכור, הוא אחד מסימני ההיכר של רוזנברג - ובתחילת החודש אף שודר הסרט התיעודי ביצירתה, "כמו שאת", שעורר דיון בנושא. בראיון למגזין mako מאותו שבוע היא סיפרה: "אני עומדת מול המראה ואני מבסוטה. אם מישהו יגיד לי, 'רק תלחצי לי את היד ואני אעשה אותך לא מקומטת, בלי צלוליט ותואמת את מודל היופי הכי נחשב' – וואלה, לא מבטיחה שלא אלחץ לו יד. אבל זה לא יקרה אם אני צריכה לשנוא את עצמי בשביל זה או ללכת לישון רעבה. פאקינג חיים פעם אחת".

בחודש שעבר, הגיבה רוזנברג להערה של גולש בפייסבוק שכינה אותה "פרה""האיש הזה כתב בתגובה: 'פאולה, יא פרה'", כתבה, והסבירה כי למרות הרצון להתעלם מקומנטים דוחים, היא מעוניינת להשתמש בתגובות כאלה כדי להעביר נקודה: "ברור שהוא לא אדם חשוב. מה כן חשוב? למה העלתי את הפוסט הזה? כי הבושה עוברת צד גם בתחום גבולות הגוף שלנו ומה שאנחנו מתירים לבני אדם לומר. כי הוא לא היחיד וחשוב לחשוף אותם עד שיתביישו ויחדלו ממעשיהם האלימים מילולית. כי אני מתארת לעצמי שאני גם לא האישה היחידה שמקבלת ממנו הערות כאלו. כי אני מאמינה שהאומץ שלי לחשוף אותו יעניק אומץ לנשים וגברים אחרים לפתח חוסן".