פרסום ראשון: אחרי תקופה ארוכה שלא הופיעה על מסך הטלוויזיה, השחקנית נטלי עטיה חוזרת עם תפקיד בסדרת המשטרה המצליחה "מנאייכ", כך נודע ל-makoגורמים ב"כאן 11" מספרים כי עטיה תגלם את אחותה של החוקרת הקשוחה טל בן הרוש (לירז חממי), שחוזרת לחייה. עטיה מצטרפת לקאסט שבו מככבים בין השאר שלום אסייג, עמוס תמם, דורון בן דוד ואורנה פיטוסי

ברזומה של עטיה, בת 46, תפקידים בסדרות כמו "קפה פריז", "כסף קטלני" ו"זינזאנה", וכן השתתפות בעונת VIP של "האח הגדול" ב-2015. היא שיחקה בין השאר בסרטים "הארץ המובטחת" של עמוס גיתאי, "שלוש אימהות" של דינה צבי ריקליס ו"אודם" של יהונתן סגל, בתפקיד שזיכה אותה בפרס השחקנית הטובה ביותר בפסטיבל ירושלים ב-2012. בשנים האחרונות היא למדה פסיכולוגיה במרכז הבינתחומי. 

בנוסף לעטיה, ל-mako נודע כי גם הזמרת והשחקנית דיאנה גולבי, זוכת העונה השמינית של "כוכב נולד", תצטרף לעונה הבאה של הסדרה - ותגלם דמות של שוטרת סיור. מדובר בתפקיד המשחק המשמעותי הראשון של גולבי על המסך, אחרי שבשנים האחרונות היא הופיעה על הבמות במחזות הזמר "עלובי החיים", "לזרוס" ו"אפס ביחסי אנוש". 

נתן גושן פוגש את דיאנה גולבי (צילום: מתוך "הכוכב הבא לאירויזיון 2017", שידורי קשת)
דיאנה גולבי | צילום: מתוך "הכוכב הבא לאירויזיון 2017", שידורי קשת

צילומי העונה השנייה של "מנאייכ", הדרמה המשטרתית שיצר רועי עידן והופקה על ידי חברת ההפקות של יואב גרוס, צפויים להתחיל בנובמבר. לפני כחודש דיווחנו כי מיה דגן, ששיחקה בעונה הראשונה של הסדרה, לא תמשיך לעונה השנייה, כשהסיבה לכך לפי גורמים בתעשייה היא אי שיתוף פעולה מצידה של דגן עם בקשות שונות של אנשי הערוץ בנוגע לאחד הפרויקטים שבהם לקחה חלק. ל-mako נודע כי דגן הכעיסה מספר גורמים כשלא הסכימה לקחת חלק במהלכי יחסי ציבור.

בטקס פרסי האקדמיה לטלוויזיה שנערך באפריל האחרון, "מנאייכ" קטפה את פרס סדרת הדרמה הטובה ביותר, כשאסייג ותמם זוכים בפרס השחקן הראשי ושחקן המשנה הטובים ביותר, בהתאמה.