שר החוץ והשר לעניינים אסטרטגיים ישראל כ"ץ (הליכוד) התראיין הבוקר לנסלי ברדה ב"חדשות הבוקר" במסגרת דיון על הבחירות המתקרבות, ועל מלחמתן של המפלגות הגדולות על כל מנדט. כ"ץ התראיין בשידור ישיר מכפר אחים, בעוד באולפן ישב, בין השאר, חבר הכנסת עודד פורר ממפלגת ישראל ביתנו. במהלך השיחה עם כ"ץ, אמרה ברדה "רוצה לדבר איתך על היכולת של הליכוד להרכיב ממשלה. אתמול ליברמן מכריז 'לא תהיה ממשלה עם נתניהו'".

כ"ץ השיב: "כן, הנציג שלו יושב שם, הוא בטח יגיד. הבעיה של ליברמן זה שהוא הפך ללא רלוונטי במערכת הבחירות השלישית. מדוע? כי מי שמצביע לו אחרי שהוא פסל את נתניהו, אז או שהוא מקבל את בני גנץ עם אחמד טיבי או בחירות נוספות, לעומת זאת מי שמצביע ליכוד יכול להביא למצב שיש 61, חסרים עוד שני מנדטים לממשלה ימנית".

ברדה ביקשה את תגובתו של פורר לדבריו של השר, וחבר הכנסת החל לומר "פעמיים נתניהו הוביל אותנו למערכת בחירות נוספת, וגם אומר היום שהוא מוכן לעשות את זה, מערכת בחירות רביעית -". לפני שסיים את דבריו תלש כ"ץ, שעדיין הופיע במסך, את האוזנייה מאוזנו ועזב את הראיון כשהוא אומר "אני לא, אני לא, סליחה, באוזנייה... הלו הלו, שלום, להתראות, בוקר טוב, היה נעים, שלום, ביי".

ברדה סיכמה: "אני רואה שהשר כץ מתקשה לעמוד בעימות והוא יצא מהפריים אבל זה בסדר גמור, סיימנו לשאול אותו את השאלות שרצינו".

פנינו לדובריו של כ"ץ בבקשה לתגובה, וזו תתפרסם כשתתקבל.