"30 הקרנות זה משחק ילדים": שדרן ופרשן הספורט אבי מלר חשף כי הוא מתמודד עם מחלת הסרטן. מלר, מבכירי עיתונאי הספורט בישראל, סיפר בריאיון ששודר הערב (שני) בחדשות 13 כי אובחן כחולה סרטן העור מסוג תאי קשקש במקביל לעמיתו וחברו מודי בר-און שהלך לעולמו במאי האחרון, וכי הוא נמצא בשלבים האחרונים של הטיפולים במחלה.

"אני סובל מנקודות חן כל החיים, אני נבדק כל ארבעה-חמישה חודשים", סיפר מלר בן ה-69 בריאיון. "הבעיה הייתה בשתי נקודות חן שגדלו לפתע על המצח והיה אבחון מאוחר שלהן. זוגתי אמרה לי, 'אתה יודע שנגלה שהגידול הזה הוא גידול שפיר', ואני אמרתי לה, 'אני לא בטוח, אבל בינתיים אני לא מרגיש שום שינוי'". בהמשך, לאחר שהשניים שבו ארצה מטיול מעבר לים, רופאתו של מלר בישרה לו על האבחון: "היא אמרה לי, 'יש גרורה מהמצח בבלוטה שלך, זה מאוד-מאוד נדיר'".

"כשנכנסתי לניתוח אמרתי לילדים שלי, 'אם במקרה אני לא יוצא מהניתוח, א' תודיעו לעולם שהלכתי לעולמי מאושר, וב', כתבתי מחזה קצר, תדאגו שהוא יעלה על במה'", נזכר מלר, שהקפיד להמשיך לשדר כל עוד התאפשר לו. מעבר לניתוח, הטיפול שמוענק לשדרן כולל גם הקרנות. "יש לי 30 הקרנות לעבור, וזה משחק ילדים", הבהיר.