פרסום ראשון: אחרי שסרטון עבר שלה עורר סערה בימי מבצע "שומר החומות", ואחרי דיווחים לפיהם היא לא תשתתף בעונה הבאה של "המפקדת" - ל-mako נודע כי השחקנית מיה לנדסמן, אחת מכוכבות העונה הראשונה של הקומדיה המצליחה, תמשיך גם לעונה החדשה.

לנדסמן, שמגלמת ב"המפקדת" את דמותה של הסמלת ספיר, היא אחת השחקניות הבולטות בסדרה הצבאית שעלתה בחודש אפריל האחרון. בשיא הצלחתה של הסדרה, ובמקביל למערכה הצבאית ברצועת עזה, לנדסמן החליפה את תמונת הפרופיל שלה בפייסבוק כמחאה על פינוי תושבים פלסטינים מבתיהם בשייח ג'ראח. בהמשך, סרטון הומוריסטי בו לנדסמן נראית אוחזת בנשק ואומרת "על הז**ן שלי מדינת ישראל" החל לצבור תאוצה ברשתות, והוביל לתגובות קשות נגד השחקנית.

לפי גורמים המעורים בתסריט של "המפקדת", לנדסמן - שלפי דיווחי עבר לא הייתה אמורה לשחק בעונה הבאה של הסדרה - דווקא כן תשתתף בה. לדברי אותם גורמים, תפקידה של לנדסמן אמור לכלול הופעה רק בכמה מפרקי העונה, בין אם מדובר בתוצאה של אותה סערה ובין אם מדובר בהחלטה יצירתית בלבד. במקביל, לנדסמן צילמה לאחרונה גם סדרה חדשה, בשם "ילדות סכסכניות", שצפויה לעלות ב-HOT במהלך החודש הקרוב.

תגובתה של מיה לנדסמן טרם נמסרה.