שתיים מהסדרות הכי אהובות על הישראלים חודשו לעונות חדשות. הידיעה הראשונה מתבקשת, והשנייה דווקא די מפתיעה: מדובר, כמובן, על "אמילי בפריז" (שעוד ועל "האנטומיה של גריי". נוסף על כך, סדרה נוספת שאהודה על הקהל קיבלה גם היא עונה נוספת - "תוכנית הבוקר" בכיכבן של ריס וויתרספון וג'ניפר אניסטון. לאור כל החדשות המרעישות הנ"ל, הגיע הזמן לעשות סדר בדברים.

"אמילי בפריז", הסדרה שכולם אוהבים לשנוא ושונאים לאהוב, חודשה לעונה שלישית ורביעית. מדובר בהחלטה הגיונית למדי, לאור העובדה שהסדרה היא אחד הלהיטים הגדולים ביותר כרגע של ענקית הסטרימינג, בתקופה עם יבול חלש מהרגיל. עונתה השנייה של הסדרה, שעלתה למסך בסוף חודש דצמבר האחרון, נצפתה במשך כמעט 108 מיליון שעות רק בשבוע הראשון בו הייתה באוויר. כך, היא התברגה למקום השני והמכובד ברשימת הסדרות הכי נצפות של הרגע בנטפליקס, כשמי שעקפה אותה זו העונה השנייה של "המכשף". "אמילי בפריז" גם הייתה לקומדיה הכי נצפית של נטפליקס ב-2020.

סיום העונה השנייה השאיר אותנו במתח, כשאמילי נאלצת לקבל שתי החלטות משמעותיות – הן בנוגע להמשך הקריירה שלה והן בבחינת חיי האהבה שלה. אז מה כבר ידוע לגבי העונות החדשות של הסדרה, והאם כבר יש רמזים בנוגע לבחירות האפשריות של הגיבורה? למרבה הצער, לא הרבה נחשף: כבר ידוע שכשחברי הקאסט והצוות מתראיינים בנושא הם מתנסחים בעמימות משהו. למעשה, לילי קולינס בעצמה הסבירה שהיא לא יודעת מה תחליט הדמות שלה. "אני מבולבלת כמו אמילי", אמרה. מצד שני, דארן סטאר - יוצר הסדרה - כבר מגבש חזון. "יש לי רעיון מאוד חזק (בנוגע לבחירה של אמילי, שג"מ), הוא אמר בריאיון לאל בדצמבר האחרון. "היא הולכת לקבל החלטה שתהפוך כמה אנשים לדי אומללים".

מתוך "האנטומיה של גריי" (צילום: יח"צ באדיבות yes)
לא תסתיים לעולם? אלן פומפאו ב"האנטומיה של גריי" | צילום: יח"צ באדיבות yes

"האנטומיה של גריי", הסדרה שנראה שתימשך עד אחרי הנצח, חודשה לעונה 19 (!). אנחנו יודעים מה אתם חושבים: מתי, לעזאזל, הם יעצרו? ובכן, נראה שבינתיים הסוס המנצח בהובלתה של אלן פומפאו (שמגלמת את מרדית' גריי) לא עומד להפסיק לדהור, למרות שהוא כבר קצת צולע ותשוש. אפשר לומר באופן אובייקטיבי לחלוטין ש"האנטומיה", שכבר הרגה את מרבית דמויותיה הראשיות, כבר הרבה מעבר לימי השיא שלה – למעשה, גם המעריצים הכי גדולים שלה חושבים כך. והם לא היחידים: אפילו פומפאו, שמככבת בסדרה בתפקיד הראשי מיומה הראשון, כבר הראתה לא פעם סימנים של מיאוס. "ניסיתי לשכנע את כולם שזה צריך להסתיים", אמרה השחקנית בריאיון שהעניקה לאחרונה למגזין אינסיידר, וזו ממש לא הייתה הפעם הראשונה בה סיפקה ציטוטים דומים לזה.

ג'ניפר אניסטון, "תוכנית הבוקר" (צילום: +Apple TV,  יח"צ)
שואוראנרית חדשה תצטרף. ג'ניפר אניסטון ב"תוכנית הבוקר" | צילום: +Apple TV, יח"צ

אבל הלך הרוח הזה, שמלווה את שיחות החולין על "האנטומיה" כנראה מאז מותו של מקדרימי, לא הסתכם לכדי התנהלות תואמת מטעם הפקת הסדרה – וכאמור, היא חודשה לעונה חדשה. והכל קרה מאוד מהר: בחודש שעבר חשף מגזין דדליין כי שיחות על אפשרות חידוש הסדרה מתקיימות, כשפומפאו התבקשה להישאר בתפקידה. המשא ומתן התקדם במהירות, ופומפאו, למרות ההצהרות שלה בנוגע לדעתה על עתיד "האנטומיה", חתמה על חוזה חדש של שנה עם רשת ABC בשבוע שעבר. קריסטה וורנוף, השואוראנרית שעומדת מאחורי הלהיט, תישאר בכיסאה. כמו מה שקרה עם העונה ה-18, הרשת לא קובעת מראש כי העונה ה-19 עומדת להיות העונה האחרונה של הסדרה.

"תוכנית הבוקר", כאמור, חודשה לעונה שלישית באפל טיוי. הסדרה תחזור עם שואוראנרית חדשה - התסריטאית שרלוט סטודט. כשרק פותחה, עוד ב-2017, הסדרה האהובה בכיכובן של ווית'רספון ואניסטון הוזמנה לשתי עונות באפל טיוי. סטודט מצטרפת לסדרה כחלק מחוזה ארוך טווח שלה עם אפל. קרי ארין, ששימשה כשואוראנרית בעונות הראשונה והשנייה של הסדרה, תעבוד כיועצת בעונה השלישית המצופה.