השחקנית מייסי וויליאמס התחילה את קריירת המשחק כשהייתה בת 14 בלבד, כאשר תפקידה של אריה סטארק ב"משחקי הכס" היה התפקיד הראשון שלה מול המצלמות. איך ההרגשה לשחק בגיל כל כך צעיר בסדרה כל כך מפורסמת? וויליאמס ייחסה לסדרה את הקריירה המצליחה שלה לא מעט בעבר, ואף ציינה כי היא תהיה אסירת תודה לה לעד. יחד עם זאת, כשאת בת 14 שמסתובבת על סט רציני של סדרה למבוגרים, ונאלצת לגלם דמות בוגרת לגילה שמדחיקה את הנשיות שלה, צפויות להתעורר לא מעט בעיות.

בראיון למגזין ווג נפתחה לאחרונה וויליאמס וסיפרה כי חשה בושה בנוגע לגוף שלה בשנים המוקדמות של הסדרה. כזכור, בעונות הראשונות לדמותה של אריה היו מאפיינים בולטים של טום בוי, והיא אף הסוותה את עצמה כבן במשך תקופה די ארוכה.

"בסביבות עונה 2 או 3, הגוף שלי התחיל להתפתח והתחלתי להפוך לאישה", אמרה וויליאמס. "אבל אריה ניסתה עדיין ל'עבור' כבן. אז היה לי שיער מאוד קצר והם היו מכסים אותי כל הזמן בעפר ומצלילים את האף שלי כדי שהוא ייראה מאוד רחב, ושאראה מאוד גברית. הם גם שמו לי רצועה לאורך החזה כדי להשטיח את כל הגדילה שהחלה, וזה פשוט הרגיש נורא לאורך שישה חודשים מתוך כל שנה. הרגשתי בושה למשך זמן מה".

הדברים הללו מתחברים לראיון נוסף שערכה וויליאמס בחודש מאי האחרון בפודקאסט Happy Place, בו הודתה כי סבלה בעבר מבעיות נפשיות בזמן צילומי הסדרה: "בשנה שעברה, בחיים האישים שלי, חוויתי הרבה תגליות שבהן הבנתי שאני לא מאוד מאושרת כשאני עושה דברים מסוימים או מעמידה פנים שהכל בסדר. אני חושבת שכולנו יכולים להתחבר לזה – לומר לעצמנו דברים נוראיים. כשהתחלתי לחפור ולנסות להבין למה אמרתי לעצמי את הדברים הללו, הבנתי שזה בעצם לא קשור אלי בכלל".