יומיים לפני שהופסקו צילומי הסדרה "באטוומן", שמשדרת בימים אלה בארה"ב את עונתה הראשונה, בשל התפרצות מגפת הקורונה, עוזרת הפקה צעירה נפצעה קשה בתאונה על הסט והפכה למשותקת בפלג גופה התחתון.

אמנדה סמית' (30), עוזרת הפקה שעבדה בסדרת האקשן של רשת ה-CW, נפגעה בראשה ממעלית של מנוף בשבוע שעבר בסט הסדרה שבוונקובר. לדברי חבר לעבודה, טיילר מזוקו, סמית' לא שמעה את המנוף בגלל ההמולה על הסט. "היא פשוט ישבה שם כשהמנוף ירד ופגע בה", העיד.

סמית', שמלבד עבודתה בסדרה היא גם סטנדאפיסטית מוכרת בקנדה, סבלה מפציעה חמורה בעמוד השדרה ומפריצות דיסק והובהלה לבית החולים בוונקובר לניתוח חירום. "לרוע המזל, בניתוח מסוג כזה, אין דרך לדעת אם הוא הצליח או לא עד שהיא לא תעבור פיזיותרפיה ממושכת", הוסיף מזוקו. "היא כרגע משותקת ואין לה תחושה מהמותניים ומטה". 

"באטוומן", בכיכובה של רובי רוז, עלתה ב-CW בסתיו האחרון וכבר חודשה לעונה שנייה על ידי הרשת. בדומה להפקות טלוויזיה וקולנוע אחרות, גם הצילומים שלה הופסקו לאחרונה בעקבות התפשטות הנגיף ולא ברור מתי יתחדשו. 

מזוקו וחברים נוספים של סמית' הקימו עבורה עמוד באתר התרומות GoFundMe בו גויסו כבר 50 אלף דולרים. "אמנדה לא תוכל לעבוד בעתיד הקרוב והיא זקוקה לעזרתנו כדי לשרוד עד שהיא תשתקם", נכתב בו. "אנחנו לא רוצים שהיא תדאג לגבי עניינים כלכליים בתקופה הזו של אי ודאות".