אם סלבס, הם בדיוק כמונו, זה רק הגיוני שבדיוק כמונו, גם הם לפעמים יאבדו את החברים הקרובים שלהם לגנבי האנרגיה מספר אחת - צאצאים. ג'ניפר לורנס, הארוסה הטרייה (יחסית) מגלה את זה בימים אלה ממש. איימי שומר, אחת החברות הטובות ביותר של לורנס, ילדה לאחרונה, ולא הסתירה את הזוועות שעברו על הגוף שלה במהלך ההריון, או את העייפות והחיבה לתחתוני בית החולים הענקיים אחרי הלידה. עכשיו, היא משתפת צילום מסך של התכתבות בינה לבין לורנס, שמוכיחה שכששומר מתמקדת באימהות, לורנס מתחרפנת.

 הכל התחיל עם הודעה חשובה מאין כמוה - לורנס צפתה לה בסיפורה של שפחה, והיה לה חור בעלילה שהיא פשוט הייתה חייבת הסבר לגביו. מי מאיתנו לא מכיר את המצוקה? לכל אחד מאיתנו יש את החבר או החברה שמבינים בסדרות, ויכולים מיד להסביר לנו כל כשל לוגי. אבל מה קורה כשהחברים האלה נרדמים מוקדם כי הם על לו"ז של תינוק חדש?

"זה מקרה חירום", סימסה לורנס - או ג'יי לואו, כפי שהיא שמורה לשומר בטלפון -  ואז המשיכה והתעניינה בנקודות העלילתיות שהיא כנראה פספסה - "איימי!!!", כתבה, "מה היא עשתה בעונה 1 כדי שישלחו אותה לתלייה בעונה 2". קודם כל, עברה שנה ואנחנו כבר בעונה השלישית, ג'ניפר. תתעדכני. כששומר לא ענתה לה, לורנס הבינה מה הסיבה, והמשיכה כך: "את ישנה לפני 11 בלילה? זה בגלל התינוק??? אל תגרמי לי לכעוס על התינוק הזה". בהודעה נפרדת, כתבה "וואו. את באמת ישנה ב-11". שומר ענתה ללורנס כשהיא התעוררה, אבל גם דאגה לפרסם באינסטגרם צילום מסך של ההתכתבות, ולהוסיף "כולם ממש קול לגבי זה שעשיתי תינוק".

 מתוך: הסטורי של איימי שומר

לנו יש תחושה שאחרי שלורנס תינשא לבן זוגה ותתחיל לעשות ילדים משל עצמה, שומר בטח תתנקם בה עם שאלות ליליות על עונה 6 של סיפורה של שפחה. ככה זה חברות. כמו כן, אם הבנו נכון את הנקודה בעלילה שג'ניפר לורנס מתארת, אל חשש: ג'ון, גיבורת סיפורה של שפחה נלחצת לבסוף מהתלייה, אבל באמת שהעונה השנייה של הסדרה לא עושה לה חיים קלים, כך שניתן לצפות לעוד הודעות זועמות בסגנון.