"גוף שלישי" של קשת בזכייה כפולה בסיריס מאניה: סדרת הדרמה המצליחה שמגוללת את סיפורם של זוג נשוי, שלא מצליח להביא ילד לעולם, ובוחר להיעזר בפונדקאית, כבשה את המסך ועכשיו גם מביאה פרסים וכבוד בינלאומי. רותם סלע בתפקיד אלי, וגל מלכה בתפקיד חן, זכו הערב שתיהן בפרס השחקנית הראשית הטובה ביותר ברצועת פנורמה, בתחרות הבינלאומית בפסטיבל הטלוויזיה הצרפתי. 

 הפסטיבל, שנחשב בין היוקרתיים והנחשבים בתחומו, נסגר הלילה בעיר ליל שבצרפת, לאחר שהוצגו בו עשרות סדרות ממדינות שונות ברחבי העולם, בהן התבלטה הדרמה של קשת, שהפכה לשיחת היום בשבועות האחרונים ומעוררת גם עניין בינלאומי.

רותם סלע וגל מלכה1 (צילום: series mania)
גל מלכה שמשחקת את חן על השטיח לאחר הזכייה בפרס | צילום: series mania

רותם סלע וגל מלכה2 (צילום: series mania)
רותם סלע שמשחקת את אלי על השטיח לאחר הזכייה בפרס | צילום: series mania

השחקניות המתרגשות עלו לבמה, התחבקו ונשאו נאום בגאווה גדולה. בניגוד לדמויות שלהן שבשלב זה בסדרה נמצאות במצב מרוחק מאוד זו מזו. פרקי הסיום המותחים של "גוף שלישי" ישודרו בראשון ובשני.

רותם סלע וגל מלכה3 (צילום: series mania)
השחקניות עולות לבמה לקבל את הפרס ולנאום | צילום: series mania
רותם סלע וגל מלכה4 (צילום: series mania)
גל מלכה נואמת על הפודיום | צילום: series mania

רותם סלע וגל מלכה5 (צילום: series mania)
צילום: series mania

בנוסף לסלע ומלכה, גם את הפרס הגברי המקביל - השחקן הראשי הטוב ביותר בתחרות פנורמה הבינלאומית - קטף שחקן ישראלי: ערן נעים, כוכב הסדרה "לא רחוק מכאן" של הבמאי ירון שני ("עג'מי"). "לא רחוק מכאן", שלפי שעה לא תשודר בישראל, נערכה מתוך 360 שעות של חומרי גלם, בהם גם סרטיו הקודמים של שני ("עיניים שלי", "עירום") שהיו חלק מטרילוגיית "אהבה".