בעוד עשרה ימים תגיע לשירות הסטרימינג Hulu (שלא זמין לצפייה בישראל) אחת הסדרות הכי מצופות של שנת 2021: "תשעה זרים מושלמים". הסדרה, שצולמה באזור ביירון ביי באוסטרליה, תעקוב אחר תשעה זרים עירוניים ולחוצים אשר מגיעים לריזורט הוולנס והבריאות של מאשה, בכיכובה של ניקול קידמן, על מנת לעבור תהליך ולמצוא דרך טובה יותר לחיות. לצד אווירת הריפוי השלווה, האורחים בריזורט עוד לא יודעים כי מצפים להם כל מיני תרגילים משונים וקיצוניים. בעת פאנל וירטואלי של איגוד מבקרי הטלוויזיה, חשפה קידמן כי היא נשארה בדמות של מאשה במשך חמישה חודשים שלמים - בכל תקופת הצילומים.

"הגבתי רק בתור מאשה", סיפרה השחקנית. "רציתי שתהיה לי אנרגיה מרפאת כל הזמן, אז אני זוכרת שהלכתי לאנשים ושמתי את היד שלי על הלב שלהם והחזקתי את היד שלהם". בנוסף, היא חשפה כי כשפנו אליה בשמה - ניקול - היא התעלמה מהם לחלוטין.

"הדרך היחידה שבה באמת יכולתי להיכנס לדמות הייתה בדרך הזו, כי הרגשתי שאחרת הייתי עושה פרפורמנס ולא רציתי להרגיש ככה", הוסיפה קידמן. היא גם תיארה את הסדרה כ"משוגעת". "כשאנשים מבקשים להגדיר מה היא, אנחנו עדיין לא יכולים. אם תשאלו כל אחד מהשחקנים באיזה ז'אנר הסדרה, כולנו נגיד שאין לנו מושג".

העונה הראשונה של "תשעה זרים מושלמים" כוללת 8 פרקים, והיא מבוססת על רומן בעל אותו השם מאת הסופרת ליאן מוריארטי, שכתבה גם את "שקרים קטנים גדולים" ותנסה לשחזר את ההצלחה של הדרמה הקודמת של קידמן. מלבדה יככבו בסדרה גם מליסה מקארת'י ("בנות גילמור", "מסיבת רווקות"), לוק אוונס ("מהיר ועצבני 6"), ומאני ג'סינטו ("המקום הטוב").

הבמאי, ג'ונתן לוין, ביים את הסרטים המצליחים "מה הסיכוי?" (long shot) ו"50/50". דיוויד אי. קלי, שיצר את "שקרים קטנים גדולים" ו"היית צריכה לדעת", שתיהן בכיכובן של קידמן, הוא אחד מהכותבים של "תשעה זרים מושלמים". כרגע עוד לא ידוע האם ומתי הסדרה תגיע לשידור בארץ, אבל אנחנו מבטיחים לעדכן אם וכאשר זה יקרה.