מנחה הלייט נייט ג'יימס קורדן הפך בשנים האחרונות לאחד השמות הגדולים ביותר בתעשייה - מתפקידים הוליוודיים בסרטים "אל תוך היער", "טרולים" ו"אימוג'י: הסרט" ועד הפינה הקבועה של "קארפול קריוקי" בתוכנית האירוח שלו. המעריצים מאוהבים בו, ורק השבוע זכה השחקן בן ה-39 לתואר אושיית הטלוויזיה הכי פופולרית ברשתות החברתיות, בסקר שנערך על ידי המגזין "הוליווד ריפורטר". אבל לא הכול ורוד בממלכת קורדן, במיוחד כשקולות מהעבר מזכירים לנו שהפרסונה החביבה שמוצגת על המסך לא תמיד תואמת לאדם האמיתי.

הזמרת הבריטית לילי אלן העלתה לאחרונה זיכרון מאוד לא נעים שחוותה מקורדן, לאחר שלטענתה "התחיל איתה" ללא רצונה במהלך ראיון שערכה עמו בתוכנית האירוח שלה, "לילי וחברים" מ-2008.

מצפייה ראשונית בראיון נראה שהפלירטוט ביניהם הוא הדדי, כשקורדן מחמיא לה "אני לא חושב שאת יודעת כמה את מקסימה", והזמרת עונה שהוא מבלבל אותה עם "העיניים המסנוורות שלו" ושהיא "לא רגילה שבחורים כל כך נחמדים אליה" ואפילו פולטת "תשכב איתי כבר!".

"ככה נכנסים למכנסיים של בחורה!", אמרה הזמרת לקהל במהלך הריאיון, לפני ששאלה את קורדן אם הוא רווק. אך נראה שעל אף השיחה הפלרטטנית והלא מזיקה לכאורה ביניהם, לאלן הייתה תחושה שונה לגמרי מהראיון. כאשר גולשים טענו שהיא נראתה "חרמנית" במהלך הפרק, ענתה להם הזמרת: "לא, לא הייתי חרמנית או דלוקה על קורדן. הוא התחיל איתי מול קהל שלם, אם הייתי דוחה אותו היו אומרים שאני קרה או סנובית".


קורדן התייחס בעבר לראיון עם אלן באוטוביוגרפיה שלו מ-2011: "אפשר את תשומת הלב שלכם בבקשה?", שם הוא הודה שהוא פלירטט עם הזמרת באופן "בוטה" ו"בפומבי". לאחר מכן הוא התוודה ואמר: "אני מניח שהיינו חברים, אבל למען האמת רציתי יותר".

TVbee בפייסבוק