עד שעלתה בנטפליקס הסדרה "אמת או חובה", השם דארן ברנט כנראה לא אמר לכם משהו. עכשיו, כמה סצינות נטולות חולצה אחר כך, ברנט כבר הפך לאחד מהשחקנים המדוברים והלוהטים של התקופה. השחקן הצעיר גילם בסדרה את פקסטון, הבחור החתיך מנבחרת השחייה של בית הספר בו לומדת הגיבורה הראשית, דייווי. ברנט, שזהו התפקיד המשמעותי הראשון שלו בסדרת טלוויזיה, סיפר בריאיון עם Page Six על התפקיד ועל התגובות וההודעות שהוא קיבל בעקבותיו.

"לקחתי את התפקיד בידיעה שהם רצו שפקסטון יהיה יותר מזה, אז לא אכפת לי שזה מה ששמים לב אליו", סיפר ברנט בנוגע להיותו "החתיך התורן" של הסדרה. "הוא סוג של פתיין, אבל אני אוהב את העובדה שהם עושים לו הומנזיציה ומאפשרים לי לעשות את זה ולהראות שיש בו הרבה יותר עמוק משרירי הבטן שלו". ברנט המשיך וסיפר כי מספר העוקבים שלו באינסטגרם עלה במהירות מ-34,000 ל-600,000 ברגע שהסדרה עלתה לאוויר, ועם העוקבים הגיע גם מבול של הודעות מטרידות בהתאם.

"בכל פעם שאני מרענן את האינסטגרם יש עוד 100 או 200", הוא סיפר. "אני משתדל להגיב להודעות החמודות שמלאות בהערכה לתכנית עצמה ומודה להם מעומק לבי. את ההודעות שבהן דורשים ממני להוריד את החולצה, אני בדרך כלל לא פותח. אבל כן, יש הרבה הודעות". הוא המשיך וסיפר על הודעה אחת קריפית במיוחד: "מישהי שלחה לי תמונות של אחותי וכתבה 'הלוואי שאני הייתי אחותך'". 

למרות שמדובר בפריצה הראשונה שלו ובתפקיד של נער בן 17, ברנט למעשה בן 29. הוא סיפר בריאיון כי במשך כל חייו הוא נראה צעיר יחסית לגילו, ולמרות שבתור ילד זה היה מרגיז אותו, בשנים האחרונות כשנכנס לתחום המשחק הוא הבין שמדובר ב"ברכה". בשנים האחרונות ברנט השתתף בעיקר בסרטים קצרים שונים ולא מוכרים, עד שלוהק לסדרה החדשה של נטפליקס - ומשם השאר היסטוריה. מה שבטוח, כמו שאנחנו מכירים את נטפליקס - זה רק עניין של זמן עד שהיא תאמץ את ברנט באופן רשמי ותצלם עוד ועוד קומדיות רומנטיות בכיכובו. נואה סנטיאנו, ראה הוזהרת.