אין דבר אהוב יותר מסלבס שמהווים דוגמה חיובית עבור צעירים וצעירות שמתחבטים עם הזהות המינית והמגדרית שלהם ומראים שזה בסדר לנוע על הספקטרום, אבל במקרה של ריצ׳רד מאדן והשמועות האחרונות עליו - יכול להיות שמדובר רק במהלך ציני של יחסי ציבור.

מאדן בן ה-32, שמוכר לכם יותר כרוב סטארק במשחקי הכס וכדיוויד באד בשומר ראש, תפקיד עליו זכה לשבחים ופרסים, נצפה לאחרונה מבלה לא מעט זמן עם השחקן בן ה-25 ברנדון פלין (13 סיבות), שהוא גם האקס של הזמר סאם סמית'. בחודשים האחרונים, השניים צולמו בכמה הזדמנויות שונות על ידי צלמי פפראצי, אבל התמונות לא מאשרות שהקשר בין השניים הוא רומנטי. מאדן, יש לציין, ניהל כמה מערכות יחסים עם סלבריטאיות בריטיות, כולל הדוגמנית סוקי ווטרהאוס והשחקנית ג׳נה קולמן (דוקטור הו). 

ריצ'ארד מאדן, בודיגארד
ריצ'ארד מאדן, בודיגארד | צילום: יח"צ באדיבות Netflix

בראיון שפורסם בסוף השבוע בניו יורק טיימס, נשאל מאדן אם הוא ופלין אכן זוג. לטענת המראיין, השאלה לא הטרידה את מאדן, שפשוט משך בכתפיו ואמר: "אני שומר על החיים הפרטיים שלי פרטיים. אף פעם לא דיברתי על מערכות היחסים שלי". בעוד זה נכון, ההתחמקות מתשובה במקרה הזה נראית תמוהה. הרי אם מאדן אינו סטרייט, זו הזדמנות מופלאה להשתמש בעובדה שהוא כל כך אהוב על הקהל כדי לקדם מטרה חיובית, בוודאי בפתחו של חודש הגאווה. אם הוא סטרייט, נראה שהשמועות האלה עושות רק טוב לקידום הסרט רוקטמן, בו מאדן מגלם את ג'ון ריד - מנהלו האישי ובן זוגו לשעבר של אלטון ג'ון.

באותה הנשימה, מאדן גם סיפר איך הוא מונע מצלמי הפפראצי להפיץ תמונות שלו, לפחות חלקית. "אני לובש את אותם הבגדים כמה ימים ברצף", הוא סיפר. "זה נראה כאילו התמונות נלקחו באותו היום, ואז הם לא יכולים לפרסם אותן. יש גבול לכמה תמונות שלי אפשר לראות הולך ברחוב עם מיץ ירוק". בנוסף, הוא ניצל את ההזדמנות לעקוץ בעדינות מפורסמות ומפורסמים שאינם כמוהו, ודווקא נהנים מתשומת הלב. "כשאני במלונות ובמסעדות תמיד אומרים לי 'יש פפראצי בכניסה הקדמית, אתה רוצה לצאת משם או מהדלת האחורית?'", הוא מספר. "ואני תמיד אומר 'מי רוצה לצאת מהכניסה הקדמית?' והם עונים לי ׳אה, די הרבה אנשים!'".