יואב אליאסי, הידוע בכינויו "הצל" ובעובדה שהוא אינו מסתיר את דעותיו הימניות ואף יוצא נגד מי שמתנגד להם, מצא לעצמו אויב חדש: התסריטאי, המנחה ואיש הקריאייטיב אביעד בנטוב, שמוכר לצופי טלוויזיה רבים מהצמד מהסדרה המצליחה גור ואוח. אליאסי שיתף לפני זמן קצר פוסט שכתב בן טוב בשבוע שעבר, לאחר היוודע תוצאות הבחירות, בו הוא מביע תמיכה במפלגת כחול לבן ואף יוצא נגד תומכי הליכוד.

"ניצחנו בגדול!", כתב בנטוב ביום חמישי האחרון, "ברגע האחרון הצלנו את הדמוקרטיה, את החופש, את השפיות! יש אדם אחד שצריך לפנות את מקומו. ביבי. ייקח לו עוד קצת זמן להפנים...אנחנו נעזור לו. מקומו בכלא. לדעתי".

בנוסף תקף בנטוב את שאר חברי הליכוד וכינה אותם בשלל שמות גנאי: "איתו צריכים לעוף או לפחות לצאת ל'תקופת צינון' באופוזיציה גם כל שאר חברי מפלגתו, חבורת הזבל, מלחכי הפנכה, הקרנפים, הפחדנים, האפסים שהמשיכו לתמוך בטירוף שלו, להשתין עלינו רק כדי לשמור על המעמד והכיסא שלהם. איכס. תתביישו. לא מגיע להם שום ממשלת אחדות ושום כלום. עופו מפה חבורת כלומניקים, אין לי טיפת כבוד אליכם. פח הזבל של ההיסטוריה מחכה לכם".

אליאסי, כצפוי, לא לקח את הדברים בטוב, ומיהר לקרוא לתומכיו להחרים את הופעותיו של בנטוב: "פשוט לא יאמן!", כתב, "שימו לב איך מתבטא האדם מלא השנאה הזה על מעל לחצי מהעם. הוא קורא לליכוד חבורת הזבל, פחדנים, אפסים, עופו מכאן, ואומר שפח האשפה של ההיסטוריה מחכה לנבחרנו".

"אביעד הוא סכנה לדמוקרטיה ורעל שמוחדר למוח ילדינו", המשיך, "האם אתם מוכנים שאדם קיצוני מלא שנאה שמתבטא ברמה כזאת יהיה הדוגמא של ילדיכם? אני קורא מכאן לא להגיע להופעות בכיכובו של האדם האלים מלא השנאה הזה!".

בנטוב, בתגובה, הסיר את הפוסט המקורי שכתב לפני זמן קצר, ואף השעה את פרופיל הפייסבוק שלו.

אביעד בנטוב בתגובה: "אני עומד מאחורי כל מילה שכתבתי. לשם הדיוק, בפוסט המדובר לא הבעתי דעה על כלל מצביעי הליכוד, אלא על נבחריהם שמייצגים אותם בכנסת. מאז הבוקר לצד הנאצות, אני מקבל הרבה מאוד תגובות תומכות ומחזקות, גם מקהלים שבדרך כלל לא נחשפו לפוסטים שלי וזה שווה הכל. מבול תגובות הנאצה, הקללות והגידופים הן תוצאה של שנים של הסתה, שנאה ופילוג ונסיונות להפוך דעות של אנשים ללא לגיטימיות. די, מאסנו ברוח הרעה הזאת. כולנו עם אחד. אנחנו מדינה דמוקרטית ולכל אחד מותר להביע דעה. מותר לנו לדרוש הווה ועתיד טוב יותר למען החברה שלנו, למען הילדים שלנו. מותר לנו לבקש מהנבחרים שלנו להיות טובים יותר, מצויינים יותר, נקיי כפיים יותר. הנבחרים שלנו הם הפנים שלנו. יש רגעים שאדם צריך להתעלות מעל האינטרסים האישיים ולהגיד את האמת בקול רם וצלול. אני מרגיש שעם ישראל נמצא ברגע כזה. אני מצפה מכל אדם פה ובטח אם הוא נבחר ציבור, לוותר על האינטרס הפרטי הצר שלו ולהגיד בקול רם וצלול את האמת השפוייה שצריכה להאמר".