עם 10 מועמדויות לפרס האמי, בהן מועמדות לתואר סדרת הדרמה הטובה ביותר של השנה, "יורשים" ממשיכה לבסס את מעמדה של HBO כספקית של תוכן טלוויזיוני איכותי. ואחת ממעלותיה המרכזיות של הסדרה היא קאסט השחקנים שלה, שחמישה מהם מועמדים גם הם לפרס אמי בקטגוריות משחק שונות. ובתוך קאדר השחקנים המצטיין הזה בולט עוד יותר לטובה ג'רמי סטרונג, שמגלם את קנדל - האח השני במשפחת רוי העשירה וחסרת הרחמים - וזכה לשבחים על התמודדותו עם קווי עלילה שונים, בהם התמכרות של קנדל לסמים ופרישה חלקית מהעולם העסקי שבמרכז הסדרה.

סטרונג בן ה-41 למד משחק במוסדות נחשבים ביותר, בהם האקדמיה המלכותית לדרמה באנגליה, וזכה למלגת משחק מטעם תאטרון לינקולן בניו יורק, ולפני שהחל לשחק בקולנוע ובטלוויזיה, הוא צבר שעות משחק רבות בבתי תאטרון נחשבים. ואת המיומנות וכובד הראש של מלאכת המשחק הוא מביא איתו אל סט הצילומים של "יורשים", גם כשזה מעורר את עצביהם של הקולגות שלו. בתחילת השבוע, התארח קירן קאלקין - שמגלם ב"יורשים" את רומן, האח המרדני והלא לגמרי יוצלח של משפחת רוי - בפודקאסט "WTF" בהנחיית הקומיקאי והשחקן מארק מרון, וסיפר בו על העבודה האינטנסיבית עם סטרונג.

"עם ג'רמי זה מסובך", אמר קאלקין כשדיבר על היחסים הבינאישיים בסט, "הרבה אנשים מיד אומרים שהוא מתודי, והוא יגיד שלא. אבל לצורך העניין, אני מרגיש שהוא משתמש בשיטה". "השיטה" היא הכינוי שניתן לאסכולת המשחק האמריקאית הוותיקה, שדורשת משחקנים להיטמע באופן כמה שיותר טוטאלי בדמות שהם נדרשים לגלם, ולשאוב השראה מאירועים שקרו בחייהם האמיתיים כדי להבין את הדמות וליצור איתה חיבור רגשי. ברבות השנים (השיטה פותחה על ידי לי סטרסברג ולהקת השחקנים שלו בשנות ה-40), הפכה "השיטה" למושג מוכר גם בקרב הציבור הרחב, ושחקנים רציניים - ולעתים קרובות גם חמורי סבר או נטולי הומור - מכונים שחקנים מתודיים על שום שימושם בה.

"העניין הוא, שהוא לא רוצה לדעת מה השחקן שאיתו הולך לעשות כי זה יבלבל אותו", תיאר קאלקין את סטרונג. "לפעמים הוא לא רוצה שתגיד מילים מסוימות. למשל, הוא לא קורא לזה 'סצנה'. זה קצת מוזר לפעמים", אמר והוסיף שהרצינות הרבה גורמת לו, שלא לגמרי בשונה מהדמות של רומן, להתגרות בסטרונג ולהרגיז אותו בכוונה. "בדרך כלל העבודה שלי היא לצחוק עליו ולנסות לגרום לו לשבור קצת את החומה הזאת. משהו כמו 'אוי, אני מצטער הסצנה הזאת? בסצנה הזאת שאנחנו עושים לה חזרות כי זאת תכנית טלוויזיה מזוינת? אני אוהב לעשות לו את זה מדי פעם", אמר. קאלקין סיפר גם שהתנהלותו של סטרונג מאחורי הקלעים משיקה למצב הרגשי של קנדל בסדרה. "כשקנדל במקום טוב, אז ג'רמי במצב רוח הרבה יותר טוב", אמר, "אם קנדל במקום אפל, אז מומלץ מאוד לא לדבר איתו. אז יש גם בזה אתגרים".

המשחק המתודי של סטרונג אף הוליד שמועות על כך שהשחקן עצמו התנסה במתאמפטמין (מת', הסם שקנדל מכור לו בסדרה) או צורך אותו באופן קבוע לפני הצילומים כדי להזדהות עם הדמות שהוא מגלם. במערכת הפורומים הפופולרית רדיט יש אפילו דיון שלם שמוקדש לנושא, בניסיון להבין איך סטרונג מחקה בצורה משכנעת כל כך התנהגות של מכור לסמים. ולא שסביר שסטרונג יודה באיזהשהו שלב בצריכה קונקרטית של סמים, אלא שהרבה יותר סביר שהוא פשוט שחקן טוב מאוד.