במהלך השבוע שעבר חשפה כוכבת היוטיוב וכוהנת האיפור ההולנדית ניקי דה ג'אגר (הידועה בתור NikkieTutorials) את היותה טרנסג'נדרית, בסרטון שצבר מעל 30 מיליון צפיות. החשיפה הגיעה לאחר שדה ג'אגר נסחטה על ידי גולש שאיים עליה כי יחשוף את היותה טרנסג'נדרית, ובתגובה החליטה להקדים אותו ולחשוף זאת בעצמה. אתמול, הגיעה כוכבת היוטיוב לאולפנה של אלן דג'נרס - אייקון להט"בי בפני עצמה - וסיפרה לראשונה על השבוע הסוער שעברה. 

"לפני כמה שבועות קיבלתי אימיילים מאדם מסוים, והוא חשב שזה לא בסדר שאני 'משקרת' ורצה לחשוף את זה", סיפרה. "אני מרגישה שכל המטרה שלו עם זה הייתה להרוס את חיי, אבל טוויסט בעלילה - הוא לא הצליח". דה ג'אגר דיברה בראיון גם על התמיכה לה זכתה, הן מאמה ומבן זוגה והן מהגולשים: "אני כל כך שמחה שהשנה היא 2020 והקבלה היא אמיתית. תמיד רציתי לצאת עם זה אבל זה דבר כל כך עדין (...) איך מוצאים את התזמון הנכון?". כוכבת היוטיוב הוסיפה גם כי היא אמנם לא מודה לאותו גולש שסחט אותה, אבל מלאת תודה לעובדה שעכשיו היא "חופשיה".

במהלך הריאיון, דה ג'אגר הודתה לאלן על תרומתה לקהילה הלהט"בקית לאורך השנים, והשוותה בין היציאה מהארון שלה בסרטון יוטיוב לבין זו של דג'נרס בשנת 1997. דג'נרס יצאה מהארון במהלך פרק בסדרת הקומדיה "אלן" שיצרה וכיכבה בה - פרק שנקרא "פרק הכלבלב" (The Puppy Episode) במטרה להסוות את תוכנו. לימים, היציאה מהארון של דג'נרס במהלך הפרק הובילה, בין אם באופן ישיר או עקיף, לביטול הסדרה ולירידה משמעותית בכמות התפקידים שהוצעו לה (ולשחקנית הנוספת בפרק, לורה דרן), עד עליית תכנית הטוק שואו המצליחה.

"את, יותר מכל אחד אחר, יודעת איך זה לצאת מהארון (ככה)", הסבירה דה ג'אגר לדג'נרס, ותיארה אותה כ"האדם האחד שמתאים להעביר את המסר הזה ברחבי העולם". בסוף הריאיון, חשפה דג'נרס כי היא והפקת התכנית מעניקים תרומה על סך 10,000 דולר בשמה של דה ג'אגר לארגון צדקה הפועל למען להט"בקים.