שלושת הפרקים הראשונים של "הנוכלות", הסדרה הקומית החדשה שיצרו אילן פלד ויעל פוליאקוב, שודרו אתמול בערוץ yes Comedy וענו על כמה שאלות חשובות אודות גורלן של מירי פסקל ואחותה, תקווה (פלד ופוליאקוב, בהתאמה). הם גם פתחו כמה שאלות חדשות, ובראשן השאלה הגדולה "רגע, מאיפה אנחנו מכירים את מי שמשחק את מנו השוטר?".

מנו צופה במירי, שעשתה הסבה מפיקוח ומתן דו"חות להופעה מול קהל ומזמרת מדי ערב את מיטב להיטי הסיקסטיז, סבנטיז ואייטיז עם חברותיה ללהקת הפרלמנט במסעדת הקנקי בחוף הים. וכמו כל אדם שעיניים בראשו ולב אנושי בחזהו, הוא מתאהב ויוצא להתחיל איתה מחוץ למסעדה. בפרקים העוקבים, מערכת היחסים ביניהם גם מתהדקת, ודמותו של מנו מתפתחת אחרי שמתגלה שהשוטר הכריזמטי מסתיר ממירי - זמרת ונוכלת בהתהוות, שמנסה לגייס כסף לניתוח להסרת הזנב של בנה, רובי - סוד. וכל זה טוב ויפה אבל מי הוא אותו שחקן עטור שפם, שנראה כל כך מוכר ומצד שני הוא גם לא לגמרי מזוהה?

תחזיקו חזק את הפאות הנוכריות כי מדובר בסולן להקת היהודים תום פטרובר. פטרובר, שמאחוריו קריירה מוזיקלית של כשלושה עשורים (לעולם לא נשכח לו שהתחיל כחייל בלהקה צבאית), הוא גם בוגר בית הספר לאמנויות תלמה ילין. פטרובר, שזהו תפקיד המשחק הראשון שלו, תרם גם לפן המוזיקלי של הסדרה ושר בה את השיר שמלווה את אחת מסצנות הפרידה של מירי ומנו. בכלל, "הנוכלות" היא סדרה משופעת שירים, ונוסף לפטרובר יש בה שירים חדשים שהלחינו, בין השאר, פיטר רוט ועופר ניסים, ונאמבר בהשתתפות ישי לוי.

"אילן אורית ואני שרתנו יחד בצבא" סיפר פטרובר ל-tvbee. "לפני עשרה חודשים בערך, אחרי המון שנים שלא התראינו, נפגשנו ממש במקרה מאחורי הקלעים של איזו הופעה. אחרי שהתנשקנו, התחבקנו ושוב התנשקנו ושוב התחבקנו, אילן וארז שאלו אותי אם יעניין אותי להצטרף ל'נוכלות'. לא חשבתי שניה ואמרתי 'ברור, אני מעריץ!'. חייב להגיד שלעבוד איתם זה היה פשוט חלום, תענוג, חוויה מדהימה. יום צילום זה יום כיף. הרגשתי שזה כבוד גדול בשבילי להיות ולו לרגע חלק מהחבורה הקורעת והמדהימה הזו".

אל פטרובר מצטרפת ב"הנוכלות" שורת כוכבים אורחים והופעות קמע משגעות, כולל הופעה של שותפתו ליצירה בלהקת היהודים ובת זוגו, אורית שחף. בפרקים 4 ו-5 תוכלו לחזות במעצבת האופנה ובוגרת "שמש" דורית (דודו) בר-אור ובמנחות הטלוויזיה מירי בוהדנה ועינת ארליך. ענת מגן-שבו וארז בן הרוש (שגם ביים את הסדרה) ישובו לתפקידים שגילמו יחד עם פלד ופוליאקוב ב"אחד העם 1" ו"אחד העם 101", ואורי גוטליב – גם הוא בוגר "אחד העם 1" – יפציע בתפקיד חדש.

מעל כל אלה, אנחנו מפצירים בכם לשים לב לאפי מפרלמנט החברות של מירי פסקל. עיניכם אינן מטעות אתכם, זו השחקנית והמדבבת אפי בן ישראל, שגידלה דורות של ילדים ישראליים ב"פרפר נחמד". בראיון ל-tvbee סיפרה בן ישראל על הליהוק לסדרה, שקרה בצורה לא שגרתית: "(פלד ופוליאקוב) כתבו את הסדרה והתחילו לחפש שחקנים, ואני מתנדבת במד"א כנהגת אמבולנס. באחד מהפינויים שלי למיון, פיניתי חולה ופגשתי שם את יעל. כנראה שזה הדליק אצלה איזה אור, ואחרי חודשיים התקשרו אלי". וכן, בן ישראל תנהג באמבולנס באחד הפרקים העתידיים.