אחרי שתי עונות מצליחות בטלוויזיה הישראלית, כפולים שיצרו מריה פלדמן ועמית כהן, נמכרה לשירות הסטרימינג החדש של אפל, Apple TV פלוס, ותזכה לגרסה בינלאומית שתקרא Tailspin (סחרור), ותתרחש באירופה ובארצות הברית. בישראל, כבר החלה העבודה על עונתה השלישית של הסדרה, שתיכתב על ידי תסריטאיות העונה השנייה, פלדמן וליאורה קמינצקי ועל ידי איתן מנסורי ויונתן דואק. 

כפולים עלתה לשידור ב-2015 בקשת, וגוללה את סיפורם של אזרחים ישראליים, כולם בעלי אזרחות נוספת לזו הישראלית, שהואשמו במעורבות בפרשת חטיפה בינלאומית. זהותם מפורסמת מסביב לעולם, והם נחשדים בכך שהם למעשה אנשי מוסד שחיו חיים, ובכן, כפולים. העונה הראשונה היתה הדרמה הנצפית ביותר אי פעם בטלוויזיה הישראלית, ולסדרה הוזמנה עונה שנייה, שהציגה סיפור חדש ואזרחים תמימים (לכאורה) חדשים. העונה השנייה שודרה ב-2018 וזכתה גם היא לנתוני צפייה גבוהים ביותר. כפולים, שבין כוכביה נמנים מגי אזרזר, אנחל בונני, נטע ריסקין, אניה בוקשטיין, עינת שרוף ומיקי ליאון, עלתה במלואה גם ל-makoTV, שם הפכה ל - נכון מאוד - אחת הסדרות הנצפות ביותר בשירות. 

כזכור, בסוף השנה שעברה פורסם גם שריצ'רד גיר יככב בעיבוד של Apple TV פלוס לנבלות, המיני-סדרה המוערכת של HOT, שהתבססה על ספרו של יורם קניוק. הרימייק האמריקאי (שייכתב על ידי האוורד גורדון, יוצר 24) יחליף את מלחמת העצמאות הישראלית במלחמת וייטנאם האמריקאית, אבל אל חשש, גם הוא צפוי להכיל דמויות ראשיות בוגרות ומסוכסכות, שיוצאות למסע נקם נגד אנשים צעירים שמבזבזים את חייהם. נבלות וכפולים נמכרו שתיהן לעיבוד בינלאומי באמצעות קשת אינטרנשיונל.

שירות הסטרימינג של אפל יושק בהמשך השנה, אם כי עוד לא צויין תאריך מדויק לעלייתו לאוויר. כדי להפוך למתחרה ממשית של נטפליקס, Hulu, אמזון פריים ודומיהם, Apple TV פלוס פנתה לכמה מהיוצרים והכוכבים הכי מוערכים בתעשיית הטלוויזיה. ריס ווית'רספון וג'ניפר אניסטון הפיקו ויככבו בדרמה הקומית תוכנית הבוקר, והצליחו לגרור חזרה למסך הקטן גם את סטיב קארל מהמשרדכפולים הבינלאומית תצטרף גם למותחן פוסט-אפוקליפטי בכיכובו של ג'ייסון מומואה (אקוומןמשחקי הכס) ולסרט דוקומנטרי בהפקתה של אופרה וינפרי. לא פחות.