אנחנו לא יודעים מה יש בכוכבות ריאליטי אמריקאיות שגורם להן להיעצר כל כך הרבה על אחזקת סמים, אבל אנחנו לגמרי כאן בשביל זה. הנעצרת האחרונה היא אנטונלה ברבה, שהופיעה בעונה השישית של אמריקן איידול בשנת 2008 (העונה בה זכתה ג׳ורדן ספארקס).

ברבה נעצרה כבר באוקטובר אבל רק עכשיו עומדת לדין, באשמה שניסתה להעביר כ-900 גרם של פנטניל (משכך כאבים הדומה לתרופות שמופקות מאופיום) למדינת וירג׳יניה, ואחזקה של 400 גרם של חומר אחר שכלל בתוכו כמות ניכרת של פנטניל. ברבה בת ה-32 שוחררה בערבות של 50 אלף דולר לאחר המעצר, אבל עכשיו, כשהוגשו נגדה האשמות, נעצרה שוב ונשלחה לכלא מוקדם יותר השבוע.

המשטרה קישרה את העסקה שברבה הייתה מעורבת בה לפעילות של כנופיית סמים מקומית שסוחרת גם בהרואין וקוקאין, והיא יכולה לקבל עונש של עד ארבעים שנה(!) מאחורי הסורגים - גורל רע מאוד אפילו עבור מי ששרדה את סיימון קאוול.

עורכי הדין של ברבה טוענים שהיא לא ידעה שהסמים היו ברכב השכור שנהגה בו, ואילו המשטרה טוענה שברבה עקבה אחר הוראות של חבר כנופייה אחר שנעצר והורה לה לבצע את ההעברה.

האודישן הראשון של ברבה באמריקן איידול הוא אחד מהזכירים בתוכנית, בו היא הגיעה מלווה בחברה טובה בעלת ניסיון רשמי בתחום - ולמרות זאת גברה עליה. ברבה אפילו קיבלה עצה מקסימה לחיים מסיימון קאוול לאחר שניסתה לעודד את חברתה: "כשאת רואה מישהו על הרצפה - תבעטי בו".