אתם כנראה מכירים סיפור אחד או שניים (או עשרה) על מתמודד ריאליטי שתבע את חברת ההפקה אחרי סיום הצילומים וקיבל ממנה פיצויים במקרה הטוב והתעלמות במקרה הרע. אבל המקרה הפחות נפוץ הוא שהתכנית עצמה תתבע את המשתתף בגין הפרת חוזה, תדרוש ממנו פיצויים כספיים - ואף תקבל. וזה בדיוק מה שקרה ללוק פרקר, ממתמודדי העונה ה-15 של ה"רווקה".

פרקר בן ה-25 הופיע כאחד המחזרים הפוטנציאליים בעונה ששודרה בטלוויזיה בשנה שעברה ברשת ABC (בארץ - ב-yes). הוא נחשב תחילה לרווק מוביל ונחשק, שהצליח ליצור חיבור רגשי טוב עם הרווקה, האנה בראון. אולם ככל שחלפו הפרקים בהשתתפותו, פרקר - שכונה לוק פ', כיוון שהיה בעונה מתמודד נוסף בשם לוק - נחשף כאיש לא לגמרי יציב מבחינה רגשית שנקלע לעימותים עם מתחריו, ואף התפרץ לטקס הענקת הוורדים (טקס ההדחה בתכנית) כשבידו טבעת כדי לחבל בסיכוייהם של הרווקים האחרים ולזכות בליבה של האנה. העובדה שהמשתתפים הנוספים טינפו עליו בכל הזדמנות והמליצו להאנה להדיח אותו פעם אחר פעם לא עזרה, ולוק הגיע לשלבים מתקדמים למדי באותה עונה. אולם הדרמה האמיתית החלה, כאמור, אחרי שידור הפרקים.

View this post on Instagram

A post shared by The Bachelorette (@bacheloretteabc) on

חברת NZK Productions, Inc, שמפיקה כעת את כל העונות במותגי "הרווק" ו"הרווקה" תבעה את פרקר ודרשה ממנו פיצויים של 100,000 דולרים לאחר שנקבע כי הרווק הפר את החוזה עם התכנית. ההפקה הוכיחה כי פרקר הופיע באמצעי תקשורת שונים ללא ידיעתה או אישורה, וזאת בניגוד למה שמצויין בחוזה שלו. הסכום הגבוה נגזר מכך שמתמודדי "הרווקה" ו"הרווק" נקנסים ב-25,000 דולרים על כל חריגה מהחוזה, בו נכתב בפירוש כי אסור למתמודדים "להופיע באמצעי התקשורת והמדיה החל מינואר 2019 ובמשך שנה שלמה לאחר שמשודר הפרק האחרון בעונה שלו". העונה הסתיימה ב-30 ביולי 2019, אך למרות זאת טוענים בהפקה שפרקר התראיין ארבע פעמים בחודשי ספטמבר ואוקטובר 2019.

בנוסף, החוזה אוסר על פרקר לחלוק כל מידע שהוא על האירועים שחזה בהם או ששמע עליהם במהלך השתתפותו בתכנית,  וכן  נאסר עליו להשמיע כל הערה שלילית או מזלזלת בנוגע לתוכנית, המשתתפים בה, העובדים בה או כל מי שקשור אליה - בכל זמן שהוא. NZK טענו שפרקר הפר גם את הסעיף הזה מהחוזה, אולם התביעה הנוספת לא התקבלה, ולעת עתה פרקר ייאלץ לשלם להם את 100,000 הדולרים ללא קנסות נוספים. ואם אתם חושבים שהם יסכימו לקבל ממנו עלי ורד במקום זאת, אנחנו חושבים שאתם טועים.