אחרי שההצלחה של בוג׳ק הורסמן הבהירה לאנשי נטפליקס שאנימציה למבוגרים חווה את רנסאנס חייה, הם עברו להצלחה הבאה - פה גדול. הסדרה, שיצר הקומיקאי ניק קרול (תגלית השנה שלנו), שעובדת כבר על עונה שלישית, מבוססת באופן חלקי על החוויות שלו בתור נער, שהן למעשה החוויות של כל נער ונערה מתבגרים - התקופה בה הכל מביך, הזוי וההורמונים משתוללים (מה שמגולם בסדרה כ"מפלצות ההורמונים").

ואם כבר הזכרנו את מורי מפלצת ההורמונים - אז בסדרה ניק קרול מדובב בעצמו לא רק את הגרסה הצעירה שלו שגם קרויה על שמו, אלא מעל עשרים(!) דמויות אחרות, כמו לולה, המאמן סטיב, ליידי-באג מורי המפלצת כמובן, ועוד, כאילו הוא סלין דיון או משהו.

ואיך אנחנו יודעים את זה? כי השבוע קרול התארח אצל ג׳ימי פאלון, עוד קומיקאי שלא זר לחיקויים וקולות, והשתתף במשחק דיבוב ספוטני וקפץ בצורה מרשימה בין *חלק* מהדמויות שהוא מדבב לסדרה. עזבו, טוב מראה עיניים וכו': 

"הסדרה מבוססת עלי ועל חבר הילדות שלי אנדרו גולדברג, שהוא התפתח מוקדם ואני התפתחתי מאוחר. לא היה לי שיער ערווה עד התיכון" סיפר קרול בכנות מוגזמת "ולו כבר היה שפם, שההורים שלו הורידו לו בשעווה". כן, אז בגיל 40, עם קריירה די נאה מאחוריו (וגם שנתיים של זוגיות עם איימי פולר ממחלקת גנים ונוף), אפשר לומר שזה די אירוני שדווקא סדרה על טינאייג'ריות היא מה שהקפיצה את הקומיקאי למיינסטרים, אבל העיקר שזה קרה.