כוכבת "גיבורים" ו"נאשוויל", היידן פנטייר, הייתה במרכזה של תקרית אלימה ביום האהבה האחרון ולא בפעם הראשונה: בן זוגה מזה שנה וחצי, בריאן היקרסון, נעצר על ידי המשטרה בחשד שהכה והתעלל בה. 

בסביבות 2:30 בבוקר של אותו יום הגיעו שוטרים לביתה של פנטייר שבוויומינג, לאחר שאחד מהשכנים דיווח על מהומה בשכונה. השוטרים הגיעו למקום וגילו את היקרסון השיכור נעול מחוץ לבית משום שהכה את פנטייר באגרוף בצד הימני של פניה. היקרסון אמר לשוטרים כי פנטייר אכן נעולה בבית, אך סירב לענות האם אכן היכה אותה. הוא רק אמר שהוא שכר שף פרטי כדי שיסתובב בבית, על מנת שלא "יאשימו אותו בבולשיט כזה".

בן זוגה של היידן פנטייר נעצר
הכה את פנטייר באגרוף. בריאן היקרסון | צילום: Teton County Sheriff

השוטרים צלצלו לשף, שטען כי עזב את הבית בסביבות 1 לפנות בוקר, וסיפר כי פנטייר והיקרסון אכן ניהלו ויכוח מוקדם יותר בערב. פנטייר, מצידה, אמרה לשוטרים כי השניים היו בחדר השינה כשהיקרסון התחיל להשליך דברים ולחבוט בה. השוטרים ציינו בדו"ח כי הפנים של השחקנית היו אדומות וחבולות וידה השמאלית הייתה נפוחה ומשופשפת, לטענתה בגלל השעון שעונד היקרסון.

בשלב הזה החליטו השוטרים לעצור את היקרסון על תקיפה ואלימות ביתית, ואף האשימו אותו בהפרעה לפעולת המשטרה משום שבתחילה סירב להזדהות בשמו.

למרבה הצער זו ככל הנראה לא הפעם הראשונה שבה היקרסון הכה את פנטייר. בתחילת שנת 2019 בני הזוג נקלעו למריבה בלוס אנג'לס, במהלכה נעצר היקרסון לאחר שהשאיר סימנים אדומים על גופה של פנטייר. אלא שאז השחקנית סירבה להעיד נגדו והתיק נסגר. היקרסון אף היה מעורב בתקרית אלימה בסוף שנת 2018 הקשורה לאביו, שגם בה פנטייר נכחה, אך לא הייתה מעורבת.