בדיוק כשחשבתם שנגמרו כל נושאי השיחה סביב "חברים" (מפגש האיחוד של חברי הקאסט, שהיה אמור להיות משודר בחודש הבא, נדחה למועד לא ידוע בעקבות התפרצות נגיף הקורונה), נמצאה זווית חדשה ומשמחת לשיחה על הסיטקום הוותיק והאהוב. הפעם זה קורה הודות לשחקנית לא מאוד מוכרת, שגילמה תפקיד מרכזי למדי בעונות החמישית והשישית של הסדרה. וכשאנחנו אומרים תפקיד מרכזי אנחנו מתכוונים בעצם לאחת התינוקות מהשלישיה שנולדה לפיבי (ליסה קודרו), שהסכימה לשאת ברחמה את התינוקות של פרנק ואליס - אחיה של פיבי ובת זוגו.

22 שנים חלפו מאז הופעת הבכורה של אלכסנדריה סימוץ' כאחת מהתינוקות של פיבי - תפקיד אותו חלקה עם שלושת אחיה, פול, ג'סטין וקול שהתחלפו ביניהם לאורך צילומי הסצנות. כן-כן, זה הסקופ האמיתי פה: שלישיית התינוקות מ"חברים" גולמה בכלל על ידי רביעיה. כיוון שפיבי ילדה שתי בנות ובן, הבנים של משפחת סימוץ' שיחקו מדי פעם דמויות מהמגדר השני. 

סימוץ', היום סטודנטית בת 21 שמתגוררת בוויסקונסין, חשפה את פרט המידע בפני עוקביה בטיק-טוק בסוף השבוע שעבר. סרטון הגילוי מבוסס על אתגר טיק-טוק במסגרתו הטיק-טוקרים חושפים סודות או מידע אישי בעזרת שאלה כתובה שמופיעה על המסך, והצבעה על כיתוב נוסף שמסגיר את התשובה לשאלה. סרטון החשיפה של סימוץ', שהציג אותה מצביעה "כן" בתשובה לשאלה "האם היית אחת מהתינוקות של פיבי ב'חברים'", צבר מאז עלייתו יותר מ-2 מיליון צפיות. סימיץ' הוסיפה גם תמונה שלה כתינוקת, בזרועותיו של מתיו פרי, ששיחק את צ'נדלר. הפופולריות של הסרטון היתרגמה גם לכמה כתבות בסגנון "לא תאמינו איך הבת של פיבי נראית היום", שהתפרסמו באתרי בידור וטלוויזיה מסביב לעולם.

View this post on Instagram

this is the first time I’ve dressed up in weeks...happy easter

A post shared by Alexandria Cimoch (@alexiscimoch) on

View this post on Instagram

THE Cimoch quadruplets graduated todaycollege might be splitting us up but I'll always have your backs. Love you!

A post shared by Alexandria Cimoch (@alexiscimoch) on

בין מאות התגובות שנכתבו מאז לסרטון, היו גם גולשים רבים שטענו כי סימוץ' נראית בדיוק כמו האמא הפונדקאית הטלוויזיונית שלה. בתגובות נכתב, בין השאר, "זה אייקוני, ואת נראית עכשיו בדיוק כמו ליסה קודרו" ו-"העובדות הן שהיא נראית כמו פיבי". אנחנו לא ממש רואים את הדמיון הזה, מעבר להיותן של השתיים שתי שחקניות בלונדיניות, אבל שמחים בשמחתם של המעריצים שראו את הדמיון. סימוץ' עצמה התרחקה מאור הזרקורים, אך שיטוט בחשבונות שלה ברשתות החברתיות מצביע על כך שהיא עדיין נהנית מתאטרון ומשחק, והיא השתתפה בכמה הצגות בתאטרונים מקומיים, בהן הפקות של מחזות הזמר "שיער" ו"יוסף וכתונת הפסים המשגעת".