בעוד קצת פחות משבועיים, ב-14 בספטמבר, צפוי לעלות ליוטיוב "This Is Paris", סרט דוקומנטרי חדש אודות חייה של פריס הילטון. לקראת יציאת הסרט - שיכלול גם ראיונות עם קרובי משפחתה וחברתה הטובה קים קרדשיאן - הילטון נמצאת בעיצומו של מסע יחסי ציבור, במהלכו היא מתראיינת לכלי תקשורת שונים וחושפת עוד ועוד פרטים מורכבים מעברה. 

אחד מהסיפורים האלה, שעוד מוקדם לדעת האם יכלל גם בסרט העוצמה, הוא העובדה כי פריס הייתה במספר מערכות יחסים מתעללות במהלך חייה. בראיון חדש למגזין People, היא סיפרה: "עברתי דרך כמה קשרים מתעללים. אני נחנקתי, אני הוכיתי, אני נתפסתי באלימות. התמודדתי עם הרבה דברים שאף אחד לא צריך לעבור".

View this post on Instagram

In her new documentary, This Is Paris, premiering on her YouTube channel Sept. 14, Paris Hilton reveals the painful emotional and physical abuse she says she underwent as a teen and in her unhealthy relationships later in life.

A post shared by People Magazine (@people) on

במהלך הראיון, הילטון בת ה-39 הסבירה כי היא מאמינה שדרכה לאותן מערכות יחסים מתעללות נסללה בעקבות עברה המורכב כנערה בפנימייה. הילטון דיברה לאחרונה לא מעט על החודשים בהם הייתה חלק מפנימיית "פרובו קניון", המיועדת לילדים בעייתיים של הורים עשירים הנשלחים אליה כדי "לקבל חינוך" - בעוד יש הטוענים כי אותה שיטת חינוך נחווית על ידי חלק מהילדים כהתעללות. בטריילר ל"This Is Paris", הילטון מוצגת כשהיא מספרת ש"קרה לי משהו בילדות שלא דיברתי עליו עם אף אחד, ועדיין יש לי סיוטים על זה", כשככל הנראה מדובר בטראומה כלשהי מימיה בפנימייה.

לפי הילטון, במהלך 11 החודשים בהם הייתה בפנימייה היא קורבן של התעללות נפשית ופיזית, כשלטענתה אותה חוויה סללה את הדרך ליתר הקשרים הרעילים בחייה. "כל כך התרגלתי להתעללות ב'פרובו'", סיפרה בראיון החדש, "שזה גרם לי להרגיש שמדובר בדבר נורמלי. לפי הילטון, חמישה מהאקסים שלה, שהיו אדיבים כלפיה בתחילת הזוגיות, הפכו בהמשך לתוקפניים ואף לאלימים. 

"הם נראו כמו בחורים כאלה נחמדים ואז הפנים האמיתיות שלהם נחשפו", הסבירה, "הם היו נעשים קנאים, או מגוננים או מנסים לשלוט בי. ואז הייתה נקודה בה הם היו הופכים למתעללים פיזית, מילולית ורגשית". לפי הילטון, בתחילה היא חשבה כי אותה התנהגות "מטורפת" הייתה סממן לאהבה של אותם בחורים כלפיה, אך בהמשך היא הבינה שמדובר במצב אחר לחלוטין. "בהסתכלות לאחור", הוסיפה, "אני לא מאמינה שנתתי לאנשים להתייחס אליי ככה".

כיום, למרבה המזל, מצבה הזוגי של הילטון כבר חיובי בהרבה, שכן היא נמצאת בזוגיות תומכת ואוהבת עם היזם קרטר ראום. "אני מרגישה כל כך בטוחה איתו", סיפרה, "בעבר, אני לא חושבת שאני באמת הייתי מוכנה למערכת יחסים טובה. אבל למדתי כל כך הרבה. ואני אסירת תודה על כך שמצאתי את השידוך המושלם".