עוד כוכבת מצטרפת לסטטיסטיקה המבאסת של נשים שעברו הטרדה מינית: קמילה מנדז, כוכבת סדרת הנוער ריברדייל של רשת ה-CW (המשודרת כאן אצלנו בנטפליקס), הודתה לאחרונה כי גם היא ניצולה של התעללות מינית בילדותה. מנדז נפתחה בפני מגזין Women's Health, כאשר נשאלה מה משמעות הקעקוע שיש מעל לצלע הימנית שלה, קעקוע שמכיל את הכתובת "לבנות בית" (To Build A Home).

"עשיתי אותו אחרי השנה הראשונה באוניברסיטה בניו יורק", חשפה מנדז, "בה הייתה לי חוויה מאוד מאוד רעה. מישהו שם לי רופי'ז (רוהיפנול, הידוע בכינויו סם האונס) במשקה ואז תקף אותי מינית". מאז והלאה, היא נשבעה שכל חוויה בחיים שלה תהיה בטוחה ונוחה, כפי שצריך להרגיש כשמגיעים הביתה. מהר מאוד לאחר מכן החליטה לקעקע את ההחלטה הזו על גופה. קעקוע שלטענתה מזכיר לה הן לחזק את עצמה והן את הסביבה שבה היא נמצאת.

"בכל פעם שאני מרגישה כשאני עוברת משהו קשה, אני חושבת על דברים פיזיים שאוכל לעשות למען לעצמי", אמרה, והסבירה כיצד אורח חיים פעיל הוא חלק חשוב בתהליך שעברה. "רקדתי במשך 7 שנים", אמרה, "מגיל 4 עד 11, לאחר מכן השתתפתי במחזות זמר בתור ילדה, ואז הרבה בבית הספר למשחק היו שיעורי תנועה וחיבור בין הנשימות לגוף. פעילות גופנית תמיד הייתה חלק מאוד חשוב מהחיים שלי".

בנוסף, דיברה מנדז בראיון על הפרעות האכילה שלה, אותן חשפה לפני כשנתיים בפוסט באינסטגרם המעודד אכילה בריאה. "רק לאחרונה זה סוג של השתפר", היא מודה, "זה משהו שהוא עדיין קללה מבחינתי. זה לא כאילו שזה אי פעם עובר. בכל פעם שאני מרגישה חוסר ביטחון אני חוזרת בחזרה לבריאות שלי, מה אני יכולה לעשות שהוא בריא? בריאות זה מה שחשוב, ולא הופעה חיצונית. זה מבחינה מנטלית מה שמוציא אותי ממחשבות חרדתיות של חוסר בטחון עצמי, והייתי צריכה עזרה מקצועית של פסיכולוג ותזונאי כדי לצאת מזה".

View this post on Instagram

A post shared by camila mendes (@camimendes) on

"אני מבצעת בחירות שטובות עבורי - ולא רק עבור הגוף שלי, אלא גם עבור הנפש והמחשבה", סיכמה, "ולפעמים זה אומר לאכול גלידה כי אני רוצה לאכול גלידה. לפני זה, לא לאכול גלידה או לא להרשות לעצמי לעשות דברים שהייתי רוצה היה מה שדופק לי את האושר".