HOT הציגו היום סדרות המקור החדשות שצפויות לעלות אצלה לשידור במהלך 2018. כדי להלהיב אתכם כבר מעכשיו, נספר שמדובר, בין השאר, בסדרות חדשות בכיכובם של רותם סלע ואביב אלוש (הפעם, בנפרד), אסי כהן ואפילו ריטה בתפקיד טלוויזיוני. הן יצטרפו סדרה הראשונה שיצר אביב גפן, וכן לעונות חדשות של סדרות מוכרות כמו "איש חשוב מאוד" ו"גולסטאר".

אז מה צפוי לנו?

סדרות מתוסרטות:

איש חשוב מאוד 2

עונה שנייה בת 12 פרקים של הסדרה המדוברת מצטלמת בימים אלה בלוס אנג'לס. אחרי שניסה בעונה הראשונה לטעום מהחיים הפשוטים, הרגילים, נטולי הזוהר, יהודה הולך בכל הכוח על הקיצון ההפוך – הוליווד, ובעונה השנייה מנסה יהודה לוי להגשים את החלום האמריקאי. במהלך העונה הוא יפגוש ישראלית לשעבר ומפיקה קשוחה שחיה שם כבר 20 שנה ועשתה הכול כדי להתרחק מהמקום ממנו היא באה.

שירלי מושיוף יצרה וביימה.

סדרות חדשות HOT (צילום: tal shachar photographer)
התגעגענו - איש חשוב מאוד | צילום: tal shachar photographer

דודו לנד

סדרת דרמה בת 8 פרקים. מה באמת קרה לכוכב הכי גדול בתולדות הטלוויזיה הישראלית, ביום שהפסיק להיות הראשון בבידור? דודו טופז עשה מה שבא לו - וזה עבד לו מעולה. פליטות הפה, ההתנהגות הילדותית, הסמים, הרומנים - כל המרכיבים שהביאו לנסיקתו המטאורית עתידים להביא לנפילתו הטרגית. 

האם מי שחי בסרט חייב שגם מותו יהיה כזה - קיצוני, חד פעמי וגדול מהחיים. דודו לא היה מוכן להישכח, להיעלם או לפנות את הבמה בקול ענות חלושה. הוא רצה לחזור בפעם האחרונה לכותרות הראשיות ויהא המחיר אשר יהא.

אסף הראל יכתוב ויביים.

נורמאלי

סדרת דרמה בת 8 פרקים. נעם אשכנזי, עיתונאי צעיר ובנו של המשורר המפורסם אודי אשכנזי, מנסה להרגיש שייך בעולמו הפרטי, וכמו רובנו, לא באמת מצליח - חוץ מאשר במציאות האלטרנטיבית של מחלקה ג', בקרב היוצאים מדעתם.

הסדרה נפתחת ביום בו אבא של נעם מבין שהגיע הזמן לשחרר את בנו לחופשה האולטימטיבית מהחיים במחלקה פסיכיאטרית ג' בבית החולים שערי תקווה, למורת רוחו של בנו, שמבחינתו פשוט קצת הגזים עם הריטלין. במחלקה נעם יפגוש בחלי, רואת חשבון דו-קוטבית ומנהלת המחלקה מטעם עצמה, בנועה המתאבדת הסדרתית, ביקיר, מלך המשיח בכבודו ובעצמו ובעוד שלל דמויות שיעזרו לו, יחד עם הפסיכיאטרית המלווה שלו ד"ר זרובסקי, לראות את עולם הפסיכיאטריה וגם את עצמו באור חדש.

ליאור דיין ואסף קורמן ("את לי לילה") כתבו, אסף קורמן ביים.

שלטון הצללים

סדרת דרמה יומית בת 50 פרקים, בכיכובם של חן אמסלם, אביב אלוש, תום אבני, דניאל ליטמן, זאב רווח, ג'ייד דייכס וויקס ונועה קירל. תשכחו מכל מה שחשבתם על הפוליטיקה הישראלית: מחאת הענק שמסעירה את המדינה? היא בסך הכול ניסיון של יועץ פרלמנטרי צעיר להשיג זיון. הפרובוקציה האחרונה במליאה? טריק של יועץ אחר כדי לא להיתפס מתפלח מהעבודה באמצע היום. ומתווה הגז? הוא בכלל תוצאה של כאסח בין שני אקסים צעירים.   

"שלטון הצללים" מראה לראשונה את אחורי הקלעים של  הכנסת, והגיבורים הם לא הח"כים, אלא ה"צללים" שלהם - היועצים. האהבות, השנאות והחברויות שלהם, משפיעות על החיים של כולנו.

חיים אביחיל ורז יובן יצרו.

סדרות חדשות HOT (צילום: אוהד קב)
המושכים בחוטים - שלטון הצללים | צילום: אוהד קב

שנות הירח

סדרת דרמה ב-8 פרקים. אחרי שהלחין את פסקול התקופה, אביב גפן לוקח אותנו חזרה לניינטיז, במבט שהוא בו זמנית נוסטלגי ומפוכח, מתרפק וציני, וכרגיל במקרה של אביב - חסר פחד, לא שגרתי ותמיד מצליח לעניין. כמו בסדרות וסרטים שמבוססים על סיפור אמיתי, גם כאן יש את הכיף והעושר שבשחזור התקופתי, עם דמויות אמיתיות שמבוססות כל מי שהקיף את גפן - בני משפחה, בנות זוג, קולגות, חברים ואויבים - ורגעי מפתח שחקוקים בזיכרון.

אביב גפן יצר וכתב, תומר שני ביים.

הנספח

דרמה קומית בת 12 פרקים. אבשלום עושה רילוקיישן לפריז בעקבות העבודה של בת זוגו ועובר משבר זוגי בבירת הרומנטיקה. מה קורה לסיפור האהבה שלהם וכמה חזק צריך להיות הקשר כדי לעמוד בחרדות של "הנספח", שכל הזמן נדמה לו שאשתו "הנספחת" המצליחה, שחזרה להיות צרפתייה בין לילה - עוד רגע קמה ועוזבת אותו?

אלי בן דוד יצר וכתב.

מלכות (סדרת דרמה, 11 פרקים 45 דק')

סדרת דרמה ב-11 פרקים, בכיכובם של ריטה, דאנה איבגי, ליהי קורנובסקי, נופר סלמן, עומר דרור ומיכאל אלוני. בעיצומה של מסיבת הרווקים של אייל מלכה, עולים מתנקשים ליאכטה המשפחתית של משפחת מלכה, אימפריית פשע מקומית,  ומחסלים את כל הגברים של המשפחה. הנשים של משפחת מלכה נשארות להתמודד לבד בלי הגברים שלהן. המלכות מסוכסכות בינן ועם עצמן, והן נזרקות אל מציאות חדשה בה עליהן להיאבק על מקומן בעולם גברי המקדש רק כוח.

לימור נחמיאס, גל זייד, רותי זייד, דני רוזנברג ודרור נובלמן יצרו.

סדרות חדשות HOT (צילום: אוהד קב)
אז... הבוררת? - מלכות | צילום: אוהד קב

נחמה

סדרת דרמה קומית בת 10 פרקים, בכיכובם של רשף לוי, שלום מיכאלשווילי, ערן זרחוביץ' ולירון וייסמן. "נחמה" עוסקת באחד הפחדים הגדולים ביותר של כל הורה - להתאלמן, ולגדל בכוחות עצמך את הילדים. חלום הבלהות הזה מתממש כשאשתו של גיא נחמה, מי שביד רמה מנהלת את הבית, נהרגת בתאונה טראגית.

רעידת האדמה הזו, שמותירה אותו אב חד-הורי לחמישה ילדים שהוא צריך ללמוד לטפל בהם, לפרנס אותם או לפחות להבדיל ביניהם, שולחת את גיא לרדוף אחר חלום ישן, לעזוב את עבודתו הבטוחה ולכבוש את עולם הסטנד-אפ שזנח לפני 20 שנה.

רשף לוי ותומר שני יצרו, יהונתן אינדורסקי ביים.

סדרות חדשות HOT (צילום: מתוך נחמה באדיבות HOT)
להתחיל מחדש - נחמה | צילום: מתוך נחמה באדיבות HOT

אוטונומיוֹת

מיני סדרה ב-6 פרקים, בכיכובם של אסי כהן, שולי רנד, רותם סלע ודב נבון, שמתגאה בכך שהיא הדיסטופיה הראשונה בישראל.

שנת 2019. ישראל קרועה ומפולגת בין מדינת ישראל החילונית לבין האוטונומיה החרדית. מאורעות תשמ״ט (1989) העקובים מדם, הביאו להקמתה של פדרציה חרדית בתחומי ירושלים וגלילותיה הפועלת לפי חוקי ההלכה היהודית. בני-ברק הפכה לפרוור של תל-אביב החילונית. כל אחד מאזרחי ישראל נדרש להחליט אם הוא מעוניין להפוך לתושב של האוטונומיה החרדית, או נשאר בתחום שיפוטה של ישראל החילונית. מדינת ישראל נותרה מדינה שיש בה חופש ופולחן דת, אבל הדת הופרדה מן המדינה לחלוטין.

בְּרוֹידֶא, מאכער חרדי המתגורר באוטונומיה החרדית ומתפרנס מהברחות קטנות ואסורות בין המדינה החילונית והאוטונומיה החרדית. מקבל הצעת עבודה שתשנה את חייו: לחטוף ילדה קטנה עליה מתנהל מאבק משפטי בין שתי משפחות - חרדית וחילונית, ולהעביר אותה מהמדינה החילונית לטריטוריה החרדית.

יהונתן אינדורסקי ואורי איילון יצרו, אינדורסקי גם ביים.

השלישי

סדרת דרמה המבוססת על הספר מאת ישי שריד. ישראל כפי שאנחנו מכירים אותה נחרבה ובמקומה קמה ממלכה דתית שבנתה מחדש את בית המקדש השלישי. עבודת הקרבנות הוחזרה, חוקי ההלכה נאכפים על ידי הסנהדרין, וכל מי שלא יהודי גורש מהארץ.

בראש הממלכה עומד המלך יהועז, וצאצאיו מנהלים מלחמת ירושה על כיסאו. גיבור הסדרה הוא יהונתן, צעיר הבנים של המלך, נכה ודחוי, שעובד כשוחט קרבנות בבית המקדש. הוא מאמין בכל ליבו כי אביו הוא מציל העם שיביא את הגאולה, אבל סיפור אהבה פוקח את עיניו והוא מגלה במהלך העונה את האמת על אביו ועל הממלכה כולה. יהונתן נקרע בין החובה להגן על המלך שהסתבך בעוד מלחמה מיותרת לבין הרצון לחבור למחתרת שמתנגדת למלוכה, ואשר חבריה חיים בערי החוף שהפכו לעיי חורבות בעקבות מלחמה רדיואקטיבית.

איתי רייכר ומשה זונדר יצרו.

ובגזרת הדוקו-ריאליטי:

היחידה 3

"היחידה" חוזרת לעונה חדשה עם משה דץ, ירון ברלד, שי חי, מושיק עפיה, לירון "טילטיל" אורפלי, צמד "האולטראס" (הראפרים אלי פרץ ודן ברטוב), האחים הזמרים דורון מירן וסטלוס וכוכב האירוויזיון חובי סטאר. כמו בעונות הקודמות חברי היחידה ממשיכים לשגע את  במאי הלהקה משה קפטן, הסמל החדש, מישל טרוני, וכמובן הרס"ר האגדי שלהם, אהוד בנאי. הכוכבים בידור חרשו את המדינה בהופעות מול כוחות הביטחון של ישראל – החל ממכבי האש בחיפה, דרך מגן דוד אדום וכלה במופע סיום מרגש מול מאות שוטרים במכללה הלאומית לשוטרים בבית שמש.

סדרות חדשות HOT (צילום: אור גפן)
יחידי סגולה - היחידה | צילום: אור גפן

ביטים

סדרה מוזיקלית על שבעה צעירים בני 15-30, ששואפים להצליח בתעשייה ההולכת וגדלה של ההיפ הופ הישראלי. הם מגיעים מכל קצוות הארץ, מעכו ועד רחובות, מפלורנטין ועד כרמיאל.

כוכבי הסדרה הם: ליעד מאיר, בן 15 מכרמיאל וכשרון ענק – חולם להיות ראפר, אבל בינתיים תקוע בתיכון. עדן דרסו, 19 – חיילת, אתיופית מרחובות. סרטונים שהעלתה ליוטיוב הפכו אותה למוכרת בקהילה אתיופית ולהפתעתה היא מתחילה לקבל פניות לשיתופי מראפרים בולטים בישראל. עופרי קירל, 23 - אחיה הגדול של נועה קירל, שחולם על קריירת אנדרגראונד ורוצה להשתחרר מהייחוס המשפחתי המחייב. אורגונייט, בני 33– ואדים ויאן, חברי ילדות מעכו מוציאים עיבוד ים תיכוני לשיר רוסי ידוע וזוכים לפניה מפתיעה מחברת הפקה רוסית. אקו, 28  - שבה ארצה אחרי תקופה בחו"ל ומתגלגלת למעגלי פריסטייל ובאטלים. היא מחליטה להיכנס בעולם ההיפ הופ הגברי והמיזוגני, ולהוכיח שגם אישה יכולה לעשות ראפ ולנצח את הגברים במשחק שלהם. ג'הבי, 24 - זמר דאנסהול–היפ הופ שעושה מוסיקה כבר חצי מחייו, אבל תמיד עם שותפים ובשולי הבמה. ג'הבי מרגיש שהגיע הרגע לעבור לקדמת הבמה.

ב"ביטים" ישולבו באטלים מוזיקליים וקליפים קצרים. חלק מהעלילה עצמה יסופר גם ראפ.

אילן עבודי יצר, ביים וערך.

אלפרוניות

עשור חלף מאז מותו של יעקב אלפרין, הידוע כאלפרון, ראש משפחת הפשע המפורסמת בישראל. יעקב נרצח לאחר שמטען חבלה פוצץ את מכוניתו. מותו חולל סערה בעולם הפשע והרוצח לא נלכד.

אהובה, אלמנתו, גידלה לבדה את שבעת ילדיהם ועשתה כל שביכולתה על מנת להרחיק אותם מעולמו של בעלה המנוח. כעת היא ממציאה את עצמה מחדש, ככוכבת רשת, ומנסה להסיר מעליה את המטען הכבד שמגלם השם אלפרון. אהובה החדשה היא אושיית פייסבוק מפורסמת בעלת עשרות אלפי עוקבים מכל העולם ומאות אלפי צופים בלייבים שלה בפייסבוק אותם מצלמות לחילופין ארבעת בנותיה. למרות שהפכה לגורו של העצמה נשית העבר ממשיך לרדוף אותה והיא ובנותיה חיות בקונפליקט בו הן רוצות לפתוח דף חדש בחייהן אך מסרבות להתכחש על היותן אלפרוניות.

קרין קיינר יצרה וביימה.

גולסטאר - תאילנד

לאחר שכבשו את ארגנטינה ומקסיקו, נבחרת גולסטאר טסה להביא את הגביע ביעד חדש - תאילנד. העונה הצטרף לנבחרת מאמן חדש, אייל גולן, שחבר לשייע פייגנבוים על ספסל המאמנים. בנבחרת החדשה מככבים רז זהבי, דין מירושניקוב, ירון ברלד, פליקס חלפון, דוד רביבו, חמימו שועי, יוסי בובליל, אלכסיי מורוזוב ויונתן רושפלד, והיא כוללת לראשונה מתמודד אנונימי ולא מוכר בשם אושרי קסרי.

במהלך העונה, בין היתר, הם שיחקו מול נבחרות תאילנדיות מקצועיות שעשו להם חיים קשים, בילו לילה בכפר של שבט ארוכות הצוואר המפורסם, ערכו מבחן שוערים עם פילים בועטים, שיחקו על מגרש כדורגל צף בלב אגם, ונלחמו על המגרש ומחוצה לו.

ירון ליכטנשטיין ואליאב גולדפריד יצרו.

סדרות חדשות HOT (צילום: ערן כהן)
עד מתאילנד - גולסטאר | צילום: ערן כהן

קיסריה אקספרס

סדרה מוקומנטרית חדשה בת 12 פרקים. אסף אטדגי הוא מנהל אישי, מפיק מוזיקלי, שופט ריאליטי, תמלילן ומגן ימני לשעבר בנבחרת גולסטאר. שלישיית "בערך" (יוסי גבני, גיורא זינגר ועומר בורשטיין) מופיעים כבר שנים בכל רחבי הארץ, והסרטונים שלהם זכו למיליוני צפיות ברשת, אבל הם עדיין מחכים לפריצה הגדולה שלהם. החיבור בין אטדגי לשלישייה, הוא לא חיבור טבעי - הוא שונא סטנד-אפ - אבל הפוטנציאל המסחרי שהוא מזהה בשלישייה, והעובדה שההוצאות היחידות במופע קומי הן בקבוק מים וכסא, הופכת את העסקה למפתה במיוחד עבורו.

דווקא החיבור הלא טבעי הזה הוא מה שיוצר מסע פרוע ומפתיע, שעובר בין שלל תחנות, החל מליין מוזיקה מזרחית בפאב אירי ברחובות, דרך חיפוש ספונסרים באתרי בנייה בעפולה, השתתפות במחזמר "בת הים הקטנה" בתפקיד קרפיונים, ועד משטחי החלקה על הקרח באילת והבריכה של שוש פוליאקוב, וכל זאת במטרה להגיע ליעד הנכסף של כל אומן בישראל – הופעה על הבמה הגדולה של אמפי קיסריה.

רם לנדס ועמי טיר ("מחוברים") יצרו, דניאל אדר ביים, אדר מירום ועמרי עמית כתבו.

סדרות חדשות HOT (צילום: שי אוחיון)
שירו איתו - קיסריה אקספרס | צילום: שי אוחיון

מצולמים

"מצולמים" (שם זמני) היא הפרויקט החדש של שלישית "מה קשור" והיוצרים שמאחורי "מחוברים", סדרה שלטענת HOT מהלכת ללא חשש על החבל הדק שבין דמיון למציאות ומנסה להצחיק, לרגש ויחד עם זאת גם לנסח אמירה בעלת משמעות על מה שקורה כיום בחברה הישראלית.