לפני כחודש הלך לעולמו במפתיע לוגאן וויליאמס, שחקן צעיר שהשתתף בסדרה "הפלאש". וויליאמס, בן 16 בלבד במותו, גילם בסדרה המבוססת על מותג הקומיקס את גרסתו הצעירה של בארי אלן, הידוע גם בתור גיבור הסדרה פלאש. כעת, אמו של וויליאמס, מרליז, חושפת את סיבת מותו של בנה.

לאחר שבועות של שתיקה, וויליאמס פרסמה הודעה בה תיארה את הנסיבות הטרגיות למותו של בנה, מתוך תקווה כי העלאת המודעות אליהן תוכל למנוע טרגדיות נוספות. וויליאמס, כך מתברר, הלך לעולמו עקב מנת יתר של הסם הקטלני פנטניל, שהגיעה לאחר שנים של התמכרות לסמים נרקוטיים. "המוות שלו לא עומד להיות חסר משמעות", כתבה האם, "הוא הולך לעזור להרבה אנשים בהמשך הדרך".

לפי וויליאמס, ההתמכרות של בנה לא קשורה לקלישאות המוכרות על ילדים שהופכים לכוכבים. "הוא באמת, באמת נהנה מהמשחק", סיפרה, "אני יודעת שיש סטיגמה על ילדים כוכבים, אבל הוא לא היה כוכב. הוא היה רק בתחילת הדרך". וויליאמס סיפרה כי הייתה בטוחה שהלחץ בו בנה היה נתון היה בגדר עניין חולף, אך הוא רק הלך והתעצם. "זה היה יותר מדי מלחיץ", כתבה בהודעה, וסיפרה כי באותו זמן גילתה שלוגאן החל לצרוך מריחואנה בגיל 13, ומשם המשיך לסמים נוספים. "הוא היה בהכחשה מוחלטת למצב כי הוא התבייש", סיפרה. 

לפי וויליאמס, לא ידוע לה באיזה שלב בנה התחיל לצרוך את אותו סם קטלני, והיא סיפרה כי "עשיתי כל דבר אנושי אפשרי, כל דבר שאמא הייתה עושה. עשיתי הכל חוץ מלאזוק אותו אליי ולנסות לשמור עליו". המפגש האחרון בין וויליאמס לאמו היה כמה ימים לפני מותו, במהלכו הבטיח לה: "אמא, אני אגמל. אני אשתפר. אני רוצה שהחיים החדשים שלי יתחילו". "אני רק זוכרת שהדבר האחרון שאמרנו אחד לשנייה היה 'אני אוהב אותך'", סיפרה.

לאחר מותו של וויליאמס, רבים מכוכבי "הפלאש" ספדו לו, בהם גם גרנט גאסטין, כוכב הסדרה שמגלם את בארי אלן המבוגר. "כל כך התרשמתי לא רק מהכשרון של לוגאן אלא גם מהמקצועיות שלו על הסט", כתב גאסטין, שצירף תמונה שלו לצד וויליאמס וכוכב אחר של הסדרה, ג'סי ל. מרטין. "המחשבות והתפילות שלי יהיו לצדו ולצד המשפחה שלו, במהלך מה שאני בטוח שהוא זמן קשה באופן בלתי נתפס עבורם".

View this post on Instagram

Just hearing the devastating news that Logan Williams has passed away suddenly. This picture was early in the filming of The Flash pilot episode back in 2014. I was so impressed by not only Logan’s talent but his professionalism on set. My thoughts and prayers will be with him and his family during what is I’m sure an unimaginably difficult time for them. Please keep Logan and his family in your thoughts and prayers during what has been a strange and trying time for us all. Sending love to everyone. ❤️

A post shared by Grant Gustin (@grantgust) on