ב-2009 פרצה לחיינו הסדרה המוזיקלית "Glee", שהפכה בזכות סגנון מתוק וקאסט שחקנים צעירים ונאים לתופעה היסטרית ואיגדה סביבה מעריצים רבים מסביב לעולם. כיום היא בעיקר זכורה ככר פורה לשערוריות וסקנדלים שרודפים את שחקני הסדרה.  

מותו של קורי מונטית' (פין) ב-2013 ממנת יתר של סמים ואלכוהול הוא בוודאי מהאירועים הטרגיים ביותר הקשורים בסדרה, אך רק באוקטובר האחרון נודע כי מארק סאלינג (פאק) הורשע באחזקת פורנוגרפיית ילדים וישלח למאסר של 7 שנים. 

עכשיו הבאה בתור היא דווקא נציגה נשית - נאיה ריברה (סנטנה). השבוע ריברה נעצרה בחשד לאלימות במשפחה כשלכאורה תקפה את בן זוגה ריאן דורסיי, ממנו הגישה בשנה שעברה בקשה לגירושים לאחר שנתיים של נישואים ועצרה את התהליך באוקטובר האחרון כשהשניים העידו כי "הם רוצים לגרום לזה לעבוד עבור הבן שלהם".

על פי דורסיי, השחקנית בת ה-30 הכתה אותו בראשו ובשפתיו בזמן שיצאו להליכה עם בנם, ג'וזי הוליס דורסיי. סרטון המתעד את מעצרה של השחקנית עלה לטוויטר, ובמהלכו ניתן לראות את השחקנית כשהיא אזוקה ומובלת בידי שוטר אל השופט. ריברה, שנשאלה על ידי השופט לגבי חומרת מעשיה, אישרה את המעשים המיוחסים לה בדמעות.

A post shared by Naya Rivera (@nayarivera) on

ריברה כבר הודיעה במהלך המשפט כי תתחמש בעורך דין מאחר שהעונש הצפוי בחוק לאלימות במשפחה כפי שהפגינה עלול להגיע עד לשנת מאסר ולקנס של כ-500 דולר. לפחות לגבי החלק השני של המשפט הזה - אנחנו פחות מודאגים בשבילה.