בזמן שהבסטי שלה עוד מימי "דוסון קריק", מישל וויליאמס, מציינת את תחילת העשור החדש עם הודעה מפתיעה על הריון ואירוסים לבמאי "המילטון" תומאס קייל, לביזי פיליפס יש חשבונות לסגור עם 2019. על הפרק? ביטול תוכנית הלייט נייט שלה בערוץ E - שעלתה לאוויר בסוף 2018 ובוטלה במאי האחרון.

פיליפס פתחה את 2020 עם סדרת פוסטים באינסטגרם של almostgrams. כלומר, פוסטים שהיא כמעט העלתה במהלך השנה, אבל בחרה שלא. הפוסטים הראשונים היו שלה עם חברים ומשפחה, אבל האחרון הוקדש כולו לביטול תוכנית האירוח שלה, ושם היא החליטה לחשוף את כל הרגשות ואפילו חילופי הודעות עם מי שהיה מנכ"ל רשת עד ספטמבר האחרון, אדם סטוצקי.

"ב-5 באפריל טסתי לדאלאס לסוף השבוע להצטלם לסדרת פרסומות", כתבה פיליפס. "כשהמטוס המריא, השיר שקפץ בשאפל שלי היה השיר האהוב עלי של דירהאנטר. הרגשתי שזה סימן טוב. כשנחתּי, המנהלת האישית שלי סימסה לי להתקשר אליה, וסיפרה לי ש-E החליטו שלא לחדש את התוכנית שלי. זה הגיע משום מקום, בעיקר כי ההודעה האחרונה שלי ממנכ"ל הרשת הייתה לגבי שיווק התוכנית והוא התרגש לספר לי על התוכניות שלו לגביה. בכל אופן. עשיתי מה שכל אחת הייתה עושה. ישבתי בלובי של המלון שלי בדאלאס, הזמנתי שלוש כוסות טקילה והתקשרתי לבן זוגי ולמפיקי התוכנית לבכות. חיכיתי להודעה או מייל ממישהו ב-E, אבל שום דבר לא הגיע, אז שלחתי הודעה למנכ"ל שמצחיקה אותי עד היום".

View this post on Instagram

A post shared by Busy Philipps (@busyphilipps) on

פיליפס העלתה צילום מסך של התכתובת הזאת, בו היא מסמסת לסטוצקי שהוא "גרוע בעבודה שלו". רגעים נוספים בגלריית התמונות הזו? תמונות של פיליפס בוכה במלון בדאלאס, צילום של הקעקוע שעשתה באותו סוף השבוע שבו כתוב "fuck em" והשיא - צילומים של מכתב בכתב ידה של בתה, בירדי, בו היא כותבת: "אמא שלי עובדת יותר קשה מכם ולא מגיע לכם אותה. היא תמצא מקום אחר וכשהתוכנית שלה תהיה מצליחה היא תדחוף אותה לתחת שלכם".

במהלך התקופה הקצרה ששודרה "ביזי הערב" (שאחת מהמפיקות שלה היא טינה פיי), התוכנית קיבלה ביקורות מעורבות. בעיתונות היא נקטלה, אבל העוקבים של ביזי ברשתות החברתיות שאוהבים את הסגנון הלא מפולטר שלה נהנו גם מהשיחות עם האורחים והאורחות בתוכנית. בסוף הפוסט, פיליפס נותנת טיזר קטן, ומבטיחה שהיא כבר עובדת על משהו חדש, ככל הנראה פרויקט טלוויזיוני, שהיא תחשוף במהלך 2020.