"בובה של לילה" חוזרת לעונה חדשה בערוץ הספורט בפרק שישודר היום (שני) ב-22:00. את התוכנית יוביל גם הפעם המנחה "שוקו" (אלי בן דוד) ולצדו שלל בובות, דמויות ואורחים. סוף סוף, יחזור למסך הפאנל האהוב והמזוהה עם התוכנית, שמכיל סטדנאפיסטים מהשורה הראשונה: אלי יצפאן, אסי ישראלוף, שלום מיכאלשווילי, ירון ברלד, אבי נוסבאום ומיקו ג'מאל. חיקוייהם של חברי הפאנל כבר תפסו מקום של כבוד בהוויית הספורט הישראלית.  

"בובה של לילה" עלתה לראשונה בערוץ הספורט בשנת 2011 והפכה בין לילה לתכנית הספורט המדוברת ביותר בישראל, כשהיא מלווה את האירועים החדשותיים והאטרקטיביים בספורט ומביאה זווית סאטירית על המתרחש בעולם הספורט, במגרשים ומחוצה להם. התכנית נחשבת לאחת ההפקות היוקרתיות והמושקעות של ערוץ הספורט. 

התוכנית זכתה לפופולריות רבה ויש המגדירים אותה אף כקאלט. העונה השנייה של התוכנית עלתה ב-2012, בשנת 2014 עלתה העונה השלישית ובאפריל 2016 החל שידורה של העונה הרביעית. בעבר שודרה גם סדרת ספין אוף בערוץ 10 בשם "בובה של מדינה", שעוסקת בפוליטיקה. העונה חמישית של התוכנית, שהייתה אמורה לעלות במרץ 2018, נדחתה למועד בלתי ידוע כשלושה ימים לפני עלייתה המיועדת לשידור. למזלם של חובבי התוכנית, באפריל 2020 הודיע ערוץ הספורט כי התכנית תחזור לחיים ותגיע לעונה חדשה לרגל המלחמה בנגיף הקורונה. העונה ההיא כללה 4 פרקים בלבד.