הגרסאות הזרות למותגי הריאליטי הגדולים כבר הוכיחו את עצמן כפרועות, חריגות ולפעמים גם אלימות יותר. השבוע הגיעה מקרה נוסף שמצטרף לאותה קבוצה, הפעם בגרסתה הרומנית של "הישרדות" - כאשר אנה מריה פאל, לוחמת MMA שהשתתפה בעונה הנוכחית של התכנית, סולקה ממנה לאחר שנגחה במתמודד ושברה את אפו.

בפרק ששודר השבוע, פאל הפסידה באחת המשימות בתכנית, ומיד לאחר מכן ניגש אליה מתמודד מהקבוצה היריבה בשם אנדריי צ'ובאני וניסה לנחם אותה. צ'ובאני אמר לפאל כי "זה קשה, אנה, זה קשה" וניסה לשים סביבה את היד בכדי להרגיע אותה. בתגובה, אנה התחמקה ממנו ולאחר מכן נגחה בו. פאל מדורגת במקום השני מבין לוחמות ה-MMA ברומניה והחלה להתחרות בגיל 19, אחרי שהפכה לאם.

פאל אף הוסיפה ואמרה שהנגיחה "הגיעה לו", והפקת "הישרדות" הדיחה אותה באופן מיידי, מכיוון שאלימות היא, כידוע, הפרה של כללי התכנית. בנוסף, הפקת התכנית קראה להתנהגותה של פאל "לא ספורטיבית". מגיש התוכנית אמר לתקשורת הרומנית כי "חזיתי ברגע נורא, רגע מזעזע. למרבה הצער, אנה איבדה את העשתונות ומה שהיא עשתה היה איום ונורא, מעשה שחבל שראינו. אנחנו לא נסבול התנהגות מהסוג הזה ב'הישרדות', והחלטנו שאנה לא תוכל לשוב לאי". המתמודד שננגח הוסיף גם הוא שמדובר ב"התנהגות מכוערת" ואמר שבהפקה עשו את ההחלטה הנכונה. 

דיאנה בלביטה, לוחמת MMA רומנייה אחרת, בחרה להגיב באינסטגרם על המקרה, וכתבה: "אני לא יכולה להסכים עם המעשים של אנה מריה פאל, זו לא התנהגות טיפוסית של לוחמים מקצועיים ואני לא רוצה שזה יהפוך להכללה נגדנו".

View this post on Instagram

A post shared by ANA MARIA PAL (@annamariapal93) on

פאל היא בוודאי לא הראשונה שמודחת מתוכנית ריאליטי בגלל מקרה של אלימות, והיא גם לא הראשונה שמודחת בשל נגיחה. מקרה דומה התרחש בעונה ה-21 של "הטופ מודל הבאה", אחת העונות הבודדות של התוכנית שכללה גברים לצד נשים, כשמתמודד בשם רומיאו נגח באחד המתחרים שלו, וגם הוא הודח באופן מיידי.