עמית רהב, הכוכב הישראלי של "המורדת" בנטפליקס ומי שהפך לאחד מהשמות הלוהטים בארץ ובעולם, ממשיך להתראיין לכלי התקשורת האמריקאיים ולמצב את מעמדו בתור כוכב מן המניין, בנוסף לכוכבת שלצדו, שירה האס. בריאיון חדש לאתר וראייטי, רהב דיבר על כמה מהנושאים שהכי סקרנו את כל מי שצפה בסדרה. 

כשנשאל אם ירצה לצלם פרקים נוספים ל"המורדת", שנכון לעכשיו מונה רק ארבעה, רהב ענה כי הוא נהנה מאוד מהצילומים, ושלדעתו כל המעורבים מעוניינים להמשיך אותה לעונה נוספת. בהמשך, רהב גם סיפר על האודישן שלו לסדרה: "אף אחד לא סיפר לנו כלום בנוגע לנטפליקס. רק ידעתי שאני נבחן לתפקיד של בחור חרדי מחסידות סאטמר. ואז נודע לי שאני אעשה את האודישן עם שירה. שירה ואני היינו חברים טובים כבר עשר שנים. גדלנו אחד ליד השנייה. זה היה מרגש, כי חיכינו להזדמנות לשחק אחד עם השנייה. התאמנו לאודישן ביחד בטלפון, וזה הרגיש כמו דייט ראשון. זה היה קסום". 

בהקשר להיכרות ארוכת השנים שלו ושל האס, רהב נשאל גם איך השניים הצליחו להרגיש בנוח עם הסצינות האינטימיות של הדמויות שלהם. "פשוט קפצנו לתוך זה", סיפר, "אני חייב לומר שזה היה בטייק הראשון, לא התאמנו על זה. אף פעם לא, פיזית, עשינו חזרה על זה. אז בטייק הראשון, אני ושירה צחקנו קצת. היה בד בינינו ובין המצלמה, ככה שיכלנו לצחקק קצת בטייק הראשון. אחרי שסיימנו את הטייק הראשון, התחלנו להתרכז, נכנסנו ל'זון' והיינו מאוד נחושים לעשות את הסצנה ולתת לה את הכבוד הראוי לה. אז זה נהיה קל יותר אחרי הטייק הראשון". 

רהב נשאל גם על אחד מתפקידיו המדוברים ביותר בישראל, כאשר גילם את הדמות הראשונה בסדרת נוער ישראלית שיוצאת מהארון. "לפתע היה ילד שיוצא מהארון בטלוויזיה בפעם הראשונה, והוא היה בסדר עם עצמו", סיפר, "אני מרגיש שהתברכתי עם התפקיד הזה. זה היה כבוד גדול לגלם את הדמות הזו, כי הרגשתי שזה פילס את הדרך לדמויות נוספות מהקהילה הלהט"בית, או אפילו מכל קהילה אחרת, להיראות על המסך".

עמית רהב, 2018 (צילום: אינסטגרם - amitrahav8)
בלי השטריימל. עמית רהב | צילום: אינסטגרם - amitrahav8

כזכור, מאז עליית "המורדת" בנטפליקס, אתרי בידור וגולשים ברחבי העולם מתעסקים בעמית רהב ושירה האס הישראלים. נראה שהחברות הארוכה בין השניים רק הולכת ומתחזקת בזכות החוויה המשותפת שלהם עם הסדרה, כשרק לאחרונה חגגה האס יום הולדת 25 ורהב כתב לה: "יום הולדת שמח! להתחתן איתך היה הדבר הכי קל שעשיתי". 

View this post on Instagram

Happy birthday @shirahaas! Marrying you was the easiest thing I’ve ever done

A post shared by Amit Rahav (@amitrahav8) on