כתב חדשות 13 לענייני משפט, אביעד גליקמן, העלה אמש (שני) לחשבון הטוויטר שלו ציוץ חריף נגד ח"כ גלית דיסטל אטבריאן (הליכוד) בו כתב: "יש כמה וכמה חברי כנסת בכנסת ישראל שבהתנהלותם מבזים את הכנסת ונותנים פירוש חדש למילה 'פסולת'. אין ספק שחברת הכנסת גלית דיסטל נלחמת בכבוד על המקום הראשון בחבורת הגועל, הזוהמה, הרפש והטינופת. ככה זה כנראה כשמשוריינים בגלל ליקוק עמוק לבוס". בהמשך, הציוץ הנ"ל הוסר.

דבריו של גליקמן נגד דיסטל-אטבריאן הגיעו בצל עוד יום סוער במליאת הכנסת, במהלכו חברת הכנסת התבטאה נגד השר זאב אלקין - שסיפר בסוף השבוע האחרון בהרחבה על קשרו הזוגי עם אשתו, מריה. דיסטל-אטבריאן הכריזה כי "סיפור הניאוף של אלקין תפס כותרות", ואמרה ש"שר המים לשעבר פתאום הפך לולנטינו, לדון ז'ואן, הוא שותה ממעיין הנעורים. חלק מהאירוע הנפשי שעובר על אלקין נוגע כרגע באבי אבות הדמוקרטיה". 

הציוץ המדובר של גליקמן לא עבר בשתיקה במסדרונות חדשות 13, שם לא אהבו את דבריו של הכתב המשפטי. גורמים בחברת החדשות אמרו ל-mako כי "בחברה לא אהבו (בלשון המעטה) את הדברים שכתב גליקמן, שזאת אחת הסיבות שהביאו אותו להסיר את הציוץ המדובר".

דיסטל-אטבריאן עצמה הגיבה אמש לדבריו של גליקמן בציוץ משלה וכתבה: "מקובלת עליי לחלוטין כל קביעה של גליקמן הנוגעת לזוהמה ורפש. קטונתי. אין לי כוונה להתווכח עם מי שמוציא את פרנסתו כבר שנים מאותו המקום בדיוק. כמו שפמנון המשכשך במי אפסיים כך בא גליקמן במשא ומתן יום יומי עם עבריינים המדליפים לו מידע בניגוד לחוק. אלו הם כישוריו ובלעדיהם יהיה רעב ללחם".

גם איש התקשורת שי גולדן תקף את דבריו של גליקמן, ופרסם פוסט בפייסבוק בו כתב ש"חברת חדשות שהכתב המשפטי שלה מכנה חברת כנסת בשם 'פסולת', ואז מקלל אותה 'זוהמה, רפש, טינופת, ליקוק עמוק לבוס', אינו יכול עוד להתקרא עיתונאי, ובטח לא לייצג חברת חדשות". "האיש הזה צריך להיות מושעה היום מעבודתו לתקופה ניכרת של זמן, ואז לקבל התראה לפני פיטורים", הוסיף גולדן, "חרפה. בושה. שערוריה. על ראשו של גליקמן. ועל ראש מעסיקיו. מיזוגניה מטונפת ואלימה כזאת - וכלפי נבחרת ציבור - לא קראתי מזמן מפי עיתונאי".

תגובתו של גליקמן טרם התקבלה.