ילדי ניינטיז, כדאי שתשבו כי כל החלומות שלכם עומדים להתגשם. לא, ג'סטין ובריטני לא חזרו זה לזרועות זו, אבל "הצלצול הגואל" סוף-סוף תקבל את הריבוט שמגיע לה. החדשות על התחייה המחודשת של הסיטקום המטופש והנהדר הגיעו כבר בספטמבר האחרון, אבל עכשיו נחשפו פרטים חדשים.

בחודש ספטמבר, כשרשת NBC הודיעה שהתוכנית תחזור, היא שחררה  את התקציר העלילתי הבא: "כשמושל קליפורניה זאק מוריס נכנס לצרות אחרי שסגר יותר מדי בתי ספר באזורים במצב סוציו-אקונומי עגום, הוא מציע שהתלמידים שהושפעו מכך ישולבו בבתי הספר המובילים במדינה - כולל תיכון בייסייד. שצף התלמידים החדש ייתן לתלמידים הפריבילגיים של בייסייד מנת מציאות נחוצה וקורעת מצחוק". בייסייד, הוא, כמובן, שמו של התיכון מהסדרה המקורית, ואכלס בשנות ה-90 כנופיה שלמה של טינאייג'רים יפים ומוסריים בחולצות בטן ושיער מנופח.

בימים אלה, חושפת הרשת את הליהוק לתפקיד הראשי בסדרה החדשה - ג'וזי טוטה בת ה-18, שחקנית טרנסג'נדרית שהחלה את הקריירה שלה בערוץ דיסני (היא שיחקה את סטוארט ב"ג'סי" והתארחה כסקיטר ב"ליב ומאדי"), הופיעה בעונה האחרונה של "Glee" כמיירון וכבר עבדה עבור NBC כששיחקה תפקיד קבוע בקומדיה "אלופים" שיצרה מינדי קיילינג (וזמינה בארץ בנטפליקס). בסדרות אלה, אגב, הופיעה ג'וזי לפני שהחלה בתהליך מעבר מגדרי, והזדהתה בשם אר. ג'יי.

טוטה, שתהיה השחקנית הטרנסג'נדרית הראשונה בעלת תפקיד ראשי בסדרה לכל המשפחה, תגלם את דמותה של לקסי, שמתוארת כ"מעודדת יפהפייה וחדת לשון, שבתור הנערה הפופולרית ביותר בתיכון בייסייד - התלמידים שלצדה מעריצים אותה ומפחדים ממנה במידה שווה". עם ליהוק של שחקנית טרנסית לתפקיד הראשי וקו עלילה שמתייחס לפערים סוציו-אקונומיים, ניכר שב-NBC רוצים להפוך את הצלצול הגואל לסדרה מעודכנת ורלוונטית לשנת 2020. היא גם תושק בשירות הסטרימינג החדש שלהם, שנקרא "פיקוק" (Peacock), על שם לוגו הטווס המפורסם של הרשת.

 

View this post on Instagram

A post shared by josie totah (@josietotah) on

למרות שתיאור העלילה מתייחס לזאק מוריס, עדיין לא ברור אם מארק-פול גוסלר, שכיכב בסדרה המקורית ששודרה מ-1989 ועד 1992, יופיע בחידוש. כרגע, היחידים מהקאסט המקורי שידוע שישתתפו בחידוש הם מריו לופז (איי. סי. סלייטר) ואליזבת ברקלי (ג'סי ספאנו. מיטיבי הלכת זוכרים אותה גם מ"נערות שעשועים"), שאישרה את החדשות בפוסט אינסטגרם כבר בספטמבר. לצד כמה מהמפיקים המקוריים של הסדרה, מי שתוביל את החידוש היא טרייסי וויגפילד, כותבת קומית ומפיקה עם רזומה לא רע מאחוריה. וויגפילד הייתה אחת מהכותבות של "רוק 30", כתבה והפיקה לצדה של מינדי קיילינג את הסדרה "מינדי" ויצרה עבור NBC את הסדרה "חדשות טובות" (שטינה פיי הפיקה, ושזמינה גם היא בנטפליקס).

מלבד ברקלי ולופז, אף אחד משחקני או שחקניות הסדרה המקורית לא אישר או שלל את השתתפותו בסדרה, אבל אפשר רק לנחש שדסטין דיימונד, שגילם את סקריץ' בסדרת המקור, לא יהפוך לאישיות מבוקשת על סט הצילומים החדש. מאז ירידת הסדרה, דיימונד הפך לאחד הכוכבים הטראשיים בסביבה, עם סרטון סקס בכיכובו שהפיץ ב-2006 (ומאוחר יותר הודה שהיה מדובר בכפיל) וכמה חודשים שבילה בכלא ב-2015 בעקבות קטטה בבר. הוא גם פירסם ספר בו הוא לא בדיוק מחמיא לחבריו לקאסט, וכשמגזין "פיפל" איחד אותם לצילום משותף ב-2009, דיימונד נעדר ממנו. לגבי קאמבק של שאר כוכבי הסדרה, כמו גוסלר או טיפאני ת'יסן האהובה, אפשר בינתיים רק להחזיק אצבעות. ל"בוורלי הילס 90210" זה עבד.