בעונה החדשה של "הכוכב הבא", לכל אחד מששת השופטים אפשרות לתת פעם אחת ביצוע חוזר למתמודד שלא הרים את המסך. הראשונה שהשתמשה בקלף הזה העונה הייתה נינט, אמש (שלישי), כשבחרה לתת הזדמנות שנייה למתמודדת נינה נוי גולן.

לא נדרשו יותר מכמה שניות כדי להתאהב בזמרת בת ה-24 מקריית שמונה, אלא שסגנון השירה הייחודי שלה לא ממש ירד בגרון לשופטים ולקהל באולפן. נינה נוי ביצעה את השיר "Fingers Crossed" של לורן ספנסר-סמית' ולא הצליחה להרים את המסך כיוון שסיימה עם 58% בלבד.

"לא הבנתי אם זה יותר ביורק או חני נחמיאס", הסביר אסף אמדורסקי, "אי אפשר לדעת אם את יותר ילדת 'החדר של חני' עם מיוזיקלס, או יותר פרינג' איסלנדי. מרגיש לי שפספסנו אותך". נינט לא הייתה מוכנה לוותר עליה כל כך בקלות, והעניקה לה את ההזדמנות לשיר את שיר האודישנים ואולי לחזור לתחרות.

המסך ירד, ההצבעה התאפסה ונוי גולן הפציצה עם הביצוע ל"Tell Me Where The Light Goes" של תמיר גרינברג. זה נגמר ב-84%, שישה כחולים וחיבוק חם עם המגיש אסי עזר שהתרגש ממנה עד כדי דמעות. "היא מפרקת אותי, אני לא יודע מה יש לי ממנה. היא ממש מרגשת אותי", דמע, "אני ממש רואה בכל נים בגוף שלה כמה היא רוצה את זה וכמה היא מחכה. את כל כך מהממת, אני משתגע מזה".

בשיחה עם נדב בורנשטיין ב"חי בלילה" סיפרה גולן כי "אסי התרגש מאוד ואני איתו ביחד". באשר לביצוע הראשון ולהערה של אמדורסקי אמרה, "הייתה התרגשות מאוד מלחיצה מהמעמד ומהאנשים. אני חושבת שאני ביורק. אני גרה בקריית שמונה, באה ממקום מאוד כייפי ומשפחתי, גדלתי לתוך השמחה הזאת". 

איך הרגשת כששמעת שיש לך הזדמנות שנייה?
"זאת הקלה מטורפת, פתאום את מרגישה שהלב שלך חוזר לפעום לרגע. יש סיכוי. כולם היו מאוד מתחשבים, הבנתי שיש לי את ההזדמנות לנסות רגע".

הזוכה בגמר השנה יחמם את ג'סטין ביבר. את מתכוננת לזה?
"לחלוטין, אני בהרצות כל הזמן", צחקה. "יש לי חומרים שכתבתי, חמישה שירים, אני חושפת את עצמי שם מגיל 18 עד גיל 23. עשיתי תהליך ובקרוב אוציא עוד שירים ועוד דברים. האחים המהממים שלי מלווים אותי".