אחרי שסיפר לאחרונה על כוונתו לפרוש ממשחק, טרנס האוורד (שמשחק את לושיוס ליון באימפריה) עלה שוב לכותרות, הפעם בהקשר הזוי במיוחד. השחקן, 50, צעד על השטיח האדום בטקס פרסי האמי והתראיין לערוץ טלוויזיה מקומי, שם פצח במונולוג די מטורף.

בתחילת הראיון נשאל האוורד לגבי פרישתו מקריירת המשחק. "כבר 37 שנים שאני מעמיד פנים שאני מישהו אחר כדי שאנשים אחרים יעמידו פנים שהם צופים ונהנים", פתח האוורד, ומכאן הכל הולך ונהיה מוזר יותר ויותר. "בזמן הזה, הייתי עסוק בגילויים בחיים האישיים שלי, עם המידע שפיתגורס חיפש. פיצחתי את 'פרח החיים' (צורה גיאוטרית עתיקה שמייחסים לה משמעויות רבות) וגיליתי את נטיית הגלים האמיתית, מה שחיפשנו במשך עשרת אלפים שנה. למה שאני אמשיך ללכת על המים עבור כסף, כשיש דור שלם שאני צריך ללמד על העולם החדש?".

המנחים ההמומים המשיכו ושאלו את האוורד מה הוא מתכנן לעשות עכשיו. "כל האנרגיה ביקום באה לידי ביטוי בתנועה, כל התנועות באות לידי ביטוי בגלים וכל הגלים הם עיקולים. אז מאיפה מגיעים הקווים הישרים שיוצרים את הפאונים המשוכללים (גוף קמור המוגבל על ידי מצולעים משוכללים)?", ענה טרנס והמשיך: "אין קווין ישרים, וכשפיצחתי את פרח החיים כפי שצריך, מצאתי עולם שלם של גלים שחשפו את המרווחים שנמצאים בין לבין... וזה הדבר שמחזיק את כולנו ביחד".

השחקן עתיד לקבל כוכב בשדרת התהילה בהוליווד, והצהיר בראיון שבטקס קבלת הכוכב הוא יוכיח שהכבידה היא רק אפקט ולא כוח. בנוסף, הוא הצהיר: "אפרסם סרטון ביוטיוב בו אבנה את הכוכב צדק ללא כוח כבידה, וגם את שביל החלב ללא כבידה".

 

שירים את ידו מי שהבין משהו מהדברים שהאוורד אמר, כי לנו פשוט אין מושג, ומתברר שאנחנו לא היחידים. גולשים ברחבי האינטרנט לא הצליחו להירגע מהראיון ההזוי של השחקן. "אני בוכה, טרנס האוורד סובל מפגיעת ראש? על מה לעזאזל הוא מדבר?", שאל גולש מודאג. "אני רוצה קצת ממה שטרנס האוורד מעשן בבקשה", כתב גולש אחר.

 

"אפשר לארוז הכל ולחזור הביתה, טרנס האוורד פתר הרגע את המדע", הצהיר גולש, ואחר כתב: "טרנס האוורד השתגע בשידור חי וזה מדהים". אנחנו לא יודעים מה אתכם, אבל אנחנו מחכים להיווכח שהכבידה היא רק אפקט ולא כוח, וגם לגלות איך האוורד הולך לבנות את שביל החלב.