בשבוע שעבר פורסם כי בשירות הסטרימינג HBO מקס מתכננים להחזיר את "סקס והעיר הגדולה" לחיים בצורת מיני-סדרה בעלת מספר מוגבל של פרקים. הבעיה היחידה בתוכנית הזו היא קים קטרל (סמנתה ג'ונס), שטוענת כי היא סיימה עם הסדרה ומסרבת כבר שנים להשתתף בכל דבר שקשור אליה. הפתרון של הרשת הוא, ככל הנראה, להמשיך ללא קטרל ולהוציא את סמנתה מהעלילה.

זו לא הפעם הראשונה שבה עולה אפשרות כזו: בשנת 2017 תוכנן סרט קולנוע שלישי של "סקס והעיר הגדולה" וההפקה כבר יצאה לפועל, עד שקטרל התחרטה ברגע האחרון בגלל בעיות שהיו לה עם התסריט. הסרט היה אמור להתמקד במותו של מר ביג, וקטרל חששה שמא העלילה תסבוב סביב קארי (שרה ג'סיקה פרקר) והתמודדותה ותזנח את החברות בין ארבע הבנות. כמו כן, לפי הדיווחים, התסריט הכיל עלילה בה סמנתה מקבלת תמונת עירום מבנה המתבגר של מירנדה, וקטרל לא ממש אהבה את זה. בשנה שעברה אמרה קטרל בראיון כי נמאס לה לגלם את סמנתה לאחר הסרט השני: "אני לא מבינה למה הם לא פשוט מחליפים אותי בשחקנית אחרת, במקום לבזבז זמן בלרדוף אחרי. לא זה לא".

אלא שהבעיות של קטרל היו גם ככל הנראה קשורות לשרה ג'סיקה פרקר, שכן שמועות ישנות טענו כי השתיים לא הסתדר עוד בזמן הפקת הסדרה המקורית, מאז שפרקר קיבלה קרדיט של מפיקה בפועל ותוספת במשכורת. לאחר ביטול הסרט השלישי, קטרל רמזה שפרקר מעולם לא הייתה נחמדה אליה, ודיווחים טענו כי אף אחת מחברות הקאסט לא דיברה איתה מאחורי הקלעים.

בשנת 2018, לאחר מות אחיה של קטרל, פרקר שלחה לה תנחומים באופן ציבורי, אבל קטרל בתגובה השתלחה בה: "זו תזכורת כואבת לכמה שהיית אכזרית, אז ועכשיו", כתבה בפוסט. "תני לי להבהיר את זה (למקרה שלא עשיתי את זה עד כה) - את לא המשפחה שלי, את לא חברה שלי. אז אני כותבת כדי לומר לך פעם אחת אחרונה להפסיק לנצל את הטרגדיה שלנו כדי לשקם את פרסונת ה'בחורה הנחמדה' שלך". 

בינתיים, מעריצי הסדרה אמנם נרגשים מההכרזה - אך הם מסרבים להתמסר אליה לחלוטין כל עוד קטרל לא נמצאת בתמונה. "אין שום טעם ב'סקס והעיר הגדולה' בלי סמנתה", כתבה אחת הגולשות, "היא ממש הייתה ה'סקס' ב'סקס והעיר'. וביג בטח כבר בן 80 עכשיו". אחר כתב: "'סקס והעיר הגדולה' בלי סמנתה פשוט תהיה סדרה על שלוש נשים שיפוטיות וחסודות". "ריבוט בלי קים?!", הזדעזעה גולשת נוספת, "זאת פשוט טעות (...) קארי בראדשו היא אחת הדמויות הכי מתועבות בטלוויזיה עכשיו"