"אופוריה" בחרה לעסוק בתרבות צריכת הסמים של בני נוער, בראשם דמותה של רו (זנדאיה), תלמידת תיכון שמתמודדת עם התמכרות. לא רק שהנושא המורכב הזה לא מנע ממנה להיות משודרת, הוא גם זה שהפך אותה ללהיט בינלאומי. כעת, סדרה אחרת דווקא מסתבכת לאחר שהביאה תכנים מסוג זה למסך: סוכנות ממשלתית הודית, הפועלת להגנה על זכויות ילדים, ביקשה מנטפליקס להסיר משורותיה את סדרת הדרמה החדשה, "הנסיכות של בומביי" ("Bombay Begums"), לאחר שהתקבלו תלונות על סצנות שמציגות ילדים צורכים סמים.

במכתב שנשלח לענקית הסטרימינג ביום חמישי האחרון, הוועדה הלאומית להגנת זכויות ילדים ביקשה מנטפליקס לחקור את הנושא ולהגיש דו"ח תוך 24 שעות, אחרת החברה תיאלץ להתמודד עם סנקציות נוספות. ההודעה המדוברת התייחסה לציוץ של גולש בטוויטר ובו הוא התייחס לסצנה בה "קטינים עושים קוקאין", כאשר נערה צעירה בת 13 נראית מסניפה קוקאין לפני שהיא מגיעה למסיבה. במכתב מטעם הוועדה נכתב כי "הסדרה עם סוג כזה של תוכן לא רק תזהם את מוחם הצעיר של ילדים, אלא גם עלולה לגרום להתעללות ולניצול של ילדים". מטעם נטפליקס לא נמסרה תגובה.

גולשים רבים הביעו גם הם זעזוע מהתכנים שהציגה הסדרה, ושיתפו את מחשבותיהם בחשבונות הטוויטר שלהם. גולש אחד כתב, "איזה זבל של סדרה. בוליווד מראים רק מה שהם רוצים. ילדות בנות 13 או 14 מסניפות קוקאין, מפנטזות על סקס והורסות לעצמן את החיים. כל כמה ימים אנחנו רואים סדרה מלאה בחרא". גולש נוסף גם הוא הביע התנגדות נחרצת לשידורה של הסדרה, כשכתב "תחרימו את החרא הזה". תלונות רבות, כאמור, התקבלו בוועדה הלאומית להגנת זכויות ילדים, אבל שאיפת הוועדה להוקיע את הסדרה דווקא הצליחה לעורר התנגדות אצל לא מעט צופים, שפרסמו את תמיכתם בהמשך שידורה. גולש אחד כתב, "אם הילד שלך רוצה לצרוך סמים בגלל סצנות בהן ילדה צעירה עושה קוקאין... אתה צריך לדבר עם הילדה שלך, ולא עם (יוצרי) הסדרה". 

הסדרה המדוברת, שעלתה לפני פחות משבוע, עוסקת בחמש נשים מאוכלוסיות שונות בחברה המנסות לפלס את דרכן ולהתקדם במומבאי המודרנית. היא איננה הראשונה לעורר מחלוקת בהודו, כאשר יוצרים מקומיים התמודדו בעבר עם גם תלונות סביב קידום של גסויות או פגיעה ברגשות הדתיים. בכירים בתעשייה טוענים כי תלונות מסוג זה נוגדות את חופש הביטוי במדינה. 

חבר באגף הנוער של מפלגת השלטון בהודו הגיש בשנה שעברה תלונה במשטרה נגד נטפליקס, במסגרתה הביע התנגדות לסצנות בסדרה "A Suitable Boy" המציגות נערה הינדית מנשקת נער מוסלמי על רקע מקדש הינדי. לאחרונה, אמזון פריים הסתבכה גם היא - כשנקלעה לסערה משפטית ובמרכזה הדרמה הפוליטית "Tandav", שיש הטוענים שהיא לועגת לאלים הינדים.