קשישים עריריים, עציצים, שעוני שמש, אנשים עם מחסור בוויטמין D - עד כה חשבנו שאלה האוכלוסיות שנמצאות בסיכון הכי גבוה בעקבות הבידוד, וטעינו. הוראות הבידוד שהוחלו מסביב לעולם גרמו למיליונים להסתגר בבתיהם ולהימנע מהתקהלויות, מגע פיזי עם אנשים אחרים ועל הדרך גם מאור השמש. ובעוד עציצים אפשר לשקם או להשליך, יש לבידוד הכפוי הזה גם קורבן מטופש בהרבה: מצבה הפיזי והרגשי של פטרישיה קרנציל, המוכרת בעיקר כאם השזופה (Tan Mom).

נזכיר: קרנציל פרצה לתודעה לפני 8 שנים כחלק מידיעת חדשות ויראלית, אחרי שנעצרה בגין גרימת סיכון לבתה בת ה-5. קרנציל, כפי ששמה בטח רמז לכם, לקחה את בתה למכון קוסמטי בניו ג'רזי ושיזפה אותה במיטת שיזוף. המקרה הגיע אמנם לבית המשפט, אך קרנציל לא הורשעה, ובמקום זאת הפכה למעין אייקון קומי, בעיקר בגלל חיבתה לשיזוף, שהעניקה לה גם גוון עור כתמתם כמעט. מאז היא בעלת פינה קבועה בתוכנית הרדיו המצליחה של האוורד שטרן, ומופיעה מדי פעם גם כחברת פאנל בתוכניות טלוויזיה שונות. בשנה שעברה אפילו זכינו ממנה לעדכון מדאיג, אחרי שעברה דום לב ואושפזה כשהיא בתרדמת. אל חשש, הכל הסתיים בשלום וקרנציל חזרה לחייה הרגילים, על כל ההרגלים הרעים שהיו לה לפני כן כמו שיזוף מופרז ועישון.

וכעת, משבר נוסף. קרנציל מסתגרת עם משפחתה בביתה בפלורידה, אולם אין לה מיטת שיזוף בבית והיא הולכת ומחווירה. כדי לפתור את הבעיה, הודיעה קרנציל שהיא עורכת מופע התרמה שישודר אונליין, ושההכנסות ממנו ייתרמו לארגוני צדקה אבל גם לה עצמה כדי שתוכל לרכוש לעצמה מיטת שיזוף ביתית. "אני מתכננת להביא את השיזוף אליי אם אנחנו כבר תקועים פה לזמן ארוך", אמרה. למופע הזה היא קוראת QuaranTANned, הלחם של המילים "בידוד" ו"שיזוף" באנגלית.

ואם אתם שואלים את עצמכם מי האמנים שמוכנים להעניק את שמם לאירוע מגוחך כל כך, אז מדובר ברשימה מצומצמת ואיכותית שכוללת - נכון מאוד - את האם השזופה בעצמה ואת שותפה לעשייה המוזיקלית (כי יש כזאת), אדם ברטה. קרנציל הבטיחה לבצע את כל להיטיה, בהם השיר בעל השם האירוני "Free 2 Be Me", "Money Maka" ו"Glossy". האם שמענו את שלושתם והם נשמעים גם אותו הדבר בדיוק וגם זוועה? בהחלט כן.

המופע ייערך בביתה של קרנציל ב-17 באפריל, ויועבר בשידור חי בפלטרפורמת הסטרימינג StageIt, שאירחה בעבר אמנים מוכרים כמו להקת קורן, שרה ברליס וג'ייסון מראז, וגם אמנים לא מאוד חשובים כמו האווי מלהקת בקסטריט בויז במופע סולו.