בספטמבר האחרון פורסם כי הנסיך הארי ומייגן מרקל חתמו על עסקה עם נטפליקס, במסגרתה השניים יעמדו מאחורי שורת סרטים וסדרות חדשים שיופצו בו, הכוללים בין היתר תוכן דוקומנטרי ותכניות לילדים. מאז עזיבתם את בית המלוכה הבריטי, הארי ומייגן היו מחוזרים על ידי מרבית הגופים המובילים בהוליווד, בין היתר בשל היותה של מרקל שחקנית בעברה. מטרתם של השניים, כך דווח, היא להעצים את הגיוון בקולות השונים לפני ומאחורי המצלמה בפרויקטים הוליוודיים שונים. הסכום המדויק לו זכו הארי ומייגן על העסקה לא נחשף, אך על פי הערכות מדובר בלא פחות מכ-150 מיליון דולר.

כעת, נחשף הפרויקט הראשון של השניים עבור ענקית הסטרימינג. הוא יעסוק באחת התשוקות הגדולות ביותר של הנסיך - משחקי אינווקטוס, טורניר ספורט פאראלימפי רב-ענפי ובינלאומי לחיילים פצועים ויוצאי צבא. את הטורניר ייסד הנסיך הארי עוד ב-2014, בהשראת ביקורו במשחקי הלוחמים בארה"ב, שם נחשף לאופן בו ספורט יכול לתרום לאדם הן פיזית והן נפשית. על פי הדיווח, הסדרה התיעודית החדשה ("Heart of Invictus", שם זמני) תעקוב אחר הספורטאים כשהם מתכוננים למשחקי אינוויקטוס בהאג שבהולנד, המתוכננים כעת להתקיים בשנת 2022.

בהצהרה שפורסמה לאחר הדיווח, הסביר הנסיך הארי כי "מאז משחקי אינוויקטוס הראשונים עוד ב-2014, ידענו שכל מתחרה יתרום בדרכו היחודית לפסיפס של חוסן, נחישות והחלטיות. הסדרה הזו תעניק לקהילות ברחבי העולם צוהר לסיפורים המרגשים ומרוממי הנפש של המתחרים האלו בדרכם להולנד בשנה הבאה". עוד הוסיף הארי כי "כסדרה הראשונה של ארצ'וול הפקות (חברת ההפקה של הארי ומייגן, שג"מ) עם נטפליקס, בהשתתפות קרן משחקי אינוויקטוס, אני לא יכול להתרגש יותר מהמסע שלפנינו, ולא יכול להיות גאה יותר מקהילת אינוויקטוס שממשיכה לעודד ריפוי עולמי ופוטנציאל אנושי". 

את הסדרה אמורים להוביל הבמאי הבריטי זוכה האוסקר אורלנדו פון אינסיידל והמפיקה ג'ואנה נטאסגארה. והנה מגיע הדובדבן שבקצפת: לצד מתחרי משחקי אינוויקטוס וצוות הניהול של הטורניר, גם הנסיך הארי יופיע בסדרה החדשה. בהודעה לעיתונות שנמסר מדובר הפרויקט, נאמר כי "הסדרה תצטרף למתחרים בזמן שהם מתאמנים, ועל הדרך תחשוף סיפורים עוצמתיים של תקווה".